• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WIN_KLO: zisti ci to neporusuje Terms of Service, tahat info z marketu a zobrazovat ho inde
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Ještě k tomu skriptu. Mám takovou představu Steam Trading Cards wiki. Jednalo by se o portál, kde bych mohl zjistit aktuální cenu za celou sadu (i foilovou). Jaké druhy smajlíků a wallpaperů existují a za kolik si je teď můžu koupit. Možná by se na reklamách dalo i něco málo vydělat. IMHO by na to chodilo hodně lidí. Ten market je na tohle děsně nepřehlednej.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    REVANREDEEMED: Jo, to by mě zajímalo: když si chci dát jiný pozadí (např. ty místo robůtků třeba nějaký TF2), zůstane mi pak to starý v inventáři?
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    FAJL: ty pozadí jdou taky vyměňovat?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    wilson za 1.6 eura :)
    a to jsem myslel, ze se mi za 1.2 neprodaji :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Když jsem dnes prodával ještě bráchovo karty a koukal jsem na vzrůst cen, říkal jsem si, že jsme asi měli s prodejem počkat a že ty badge asi nebudou zas tak uplně za levno... No co už, dopředu to člověk neodhadne nikdy.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: domnivam se ze tomu tak je, ostatne zacatek marketu se podezrele presne kryje s vynosem evropskeho soudu, ktery valve zavazuje umoznit prodej her..

    LET_ME_BE: viz odpoved vyse, proc by s tim meli it problem, proste bazar :) ale nevidim do licenci ofc..

    SHASHA_KRASTY: jednoznacne, vsechno ma svuj vyznam.. i kdyz teda na strelnici chodim casteji nez ty ;)

    FAJL: ja zvazoval support, kdyz mi nacpali background se stejnym jmenem misto karticky, ale pak sem si rek, ze uz jim urco nekdo psal, ono se to tam objevovalo vicekrate :)

    a vubec, kdyz uz pisete o svem profilu, tak hazejte linky, at se to nemusi hledats :)
    btw. od vcerejska sly ceny docela nahoru :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    N0NECZ: ted sem ti to chtel poslat, ale koukam, ze uz to mas..:)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    FAJL: No a ten badge lvl2 znamená, že prostě nakraftuješ 2 TF2 badge za sebou?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    As of this writing, everyone in the Steam Trading Cards group who wasn't in the beta has now been added. Each day we'll continue to add everyone new to the group the Trading Card beta. We're over 280,000 users in the group, the demand has just been amazing.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    FAJL: pěknej profil! jak jsi to dělal s badgema? jakto, že máš TF2 badge lvl2? Znamená to, že jsi TF2 nakraftil 2x?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: hmmm ty mas kozatou zenskou, ja mam pana v kukle se zbrani v ruce .. jestli nam ty pozadi nechteji neco podivneho napovedet! :o(
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    WIN_KLO: Tohle mit nikdy nebude kvuli licencnim problemum. Maximalne muzeme mit neco ala GMG kde muzes hru vratit a dostanes za to nejake drobne.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---

    Co když si Valve chce na kartičkách jen otestovat, jak se bude trh chovat při prodávání giftů her?
    BOD
    BOD --- ---
    pro valve to rozhodne spatne neni
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LET_ME_BE: ja prave mam pocit, ze to aktualne neni vymyslene spatne..
    uvidime co s ekonomikou karticek udelaji vsichni zbyvajici uzovatele steamu..u kterych ocekavam, ze budou vyrazne prodavat..a samozrejme dalsi edice karticek :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    _LEPIK_: Njn, mne prijde ze to maji silene nedomyslene. Kdyz si vezmes kolik procent lidi bude opravdu aktivne tradovat karticky a kolik procent z nich bude chtit mit prislusnou badge. Ty pocty proste nesedi.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LET_ME_BE: pravdepodobne se predpoklada, ze hrajes vice nez jednu hru, takze dalsi karticky proste mas :)
    ale uznavam, ze to nepusobi uplne low-level user friendly :)
    kdovi co se stane zitra..pozitri..je to beta :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    _LEPIK_: Je to fakt desne divnej system. Mam rad nejakou hru, chci badge, takze musim hrat jine hry abych mel za co menit karticky?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GULAZ: Potvrzeno.
    P5edem děkuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam