• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOMAS3333: No jako "Market" už tam mám napsáno nějkou dobu a to jako je vono jo? Jsem čekal něco víc.
    Ten profil nevim, tam moc nekoukám. Ale vypadá jinak...už to neni tak šedo-šedý, tak asi dobře, no. :D
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    N0NECZ: A ne, nejsem Ezeeho brácha....ale taky vás mám rád. :D
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GULAZ: Teď jsem pustil steam, napsal mi že mám nějaký 3 steam trading card beta a když jsem chtěl jednu aktivovat, tak mi napsalo, že už mám hru v library. Tak já to nechápu, tyvole.

    Jako tam furt někde ukazujou nějaký karty, nějaký nový GUI a různý přeházený profily a jak na tom všihni bohatnou s tím že to zachrání nejspíš i světovou ekonomiku a já nějak nepozoruju změnu a nevim co kde jako s tim. Už by radši měli vydat toho Halfa trojku, tyvoe. :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Twe clovek se tu chvilku nepodiva a BAAANG - my uz tady nekupujem hry. My uz je ted idlujem a menime karticky...whatta duck guys?! To si zas budu muset dostudovat...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: S tím, že každá karta bude prokliknutelná přímo do marketu. Např. tedy: http://steamcommunity.com/market/listings/753/SWAT
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Jinak, moje zcestná představa :D
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Tak tenhle web to dělá: http://backpack.tf/market
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    TOMAS3333: Tak obecně něco podobnýho dělá ITAD a steamprices.com. Akorát chápu, že se nejedná přímo o info z marketu.

    BTW, pro ty, co chtějí měnit 1:1 karty s botem: http://backpack.tf/cardswap
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WIN_KLO: zisti ci to neporusuje Terms of Service, tahat info z marketu a zobrazovat ho inde
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Ještě k tomu skriptu. Mám takovou představu Steam Trading Cards wiki. Jednalo by se o portál, kde bych mohl zjistit aktuální cenu za celou sadu (i foilovou). Jaké druhy smajlíků a wallpaperů existují a za kolik si je teď můžu koupit. Možná by se na reklamách dalo i něco málo vydělat. IMHO by na to chodilo hodně lidí. Ten market je na tohle děsně nepřehlednej.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    REVANREDEEMED: Jo, to by mě zajímalo: když si chci dát jiný pozadí (např. ty místo robůtků třeba nějaký TF2), zůstane mi pak to starý v inventáři?
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    FAJL: ty pozadí jdou taky vyměňovat?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    wilson za 1.6 eura :)
    a to jsem myslel, ze se mi za 1.2 neprodaji :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Když jsem dnes prodával ještě bráchovo karty a koukal jsem na vzrůst cen, říkal jsem si, že jsme asi měli s prodejem počkat a že ty badge asi nebudou zas tak uplně za levno... No co už, dopředu to člověk neodhadne nikdy.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: domnivam se ze tomu tak je, ostatne zacatek marketu se podezrele presne kryje s vynosem evropskeho soudu, ktery valve zavazuje umoznit prodej her..

    LET_ME_BE: viz odpoved vyse, proc by s tim meli it problem, proste bazar :) ale nevidim do licenci ofc..

    SHASHA_KRASTY: jednoznacne, vsechno ma svuj vyznam.. i kdyz teda na strelnici chodim casteji nez ty ;)

    FAJL: ja zvazoval support, kdyz mi nacpali background se stejnym jmenem misto karticky, ale pak sem si rek, ze uz jim urco nekdo psal, ono se to tam objevovalo vicekrate :)

    a vubec, kdyz uz pisete o svem profilu, tak hazejte linky, at se to nemusi hledats :)
    btw. od vcerejska sly ceny docela nahoru :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    N0NECZ: ted sem ti to chtel poslat, ale koukam, ze uz to mas..:)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    FAJL: No a ten badge lvl2 znamená, že prostě nakraftuješ 2 TF2 badge za sebou?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    As of this writing, everyone in the Steam Trading Cards group who wasn't in the beta has now been added. Each day we'll continue to add everyone new to the group the Trading Card beta. We're over 280,000 users in the group, the demand has just been amazing.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam