• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD: sniper elite, dobra prace :)

    nejake novinky, wallet muze mit nove maximalne 500$, bylo 200..(zjevne lidi tradi :)

    zde vysvetleni poplatku
    The Steam Transaction Fee is collected by Steam and is used to protect against nominal fraud incidents and cover the cost of development of this and future Steam economy features. The fee will be 5% during the beta period (with a minimum fee of $0.01). This fee may be increased or decreased in the future.
    z cehoz plyne, ze 10% jde vyvojarum hry - cili u vetsiny pripadu valve, ale treba don't starve obchody jdou vyvojarum, that's cool, isn't it?

    jinak k cenam setu..
    vcera sem kraftnul prvnich par badgi..a prekvapilo mne, ze jsem pote velmi snadno a za slusnou cenu prodal emotikony a pozadi..
    cili pokud badge do tfka stoji cca 2e (9x0.22), pak neni problem ziskat polovinu zpet..emotikon sem prodal za 0.3 a backgrounf za 0.8..cili jsou naklady vlastne polovicni..

    coz mne privedlo k experimentu, drahe (rare) emotikony a pozadi :)
    zde jsem koupil gmana za 1euro, myslite ze ho se ziskem prodam?
    Steam Community Market :: Listings for :gman:
    http://steamcommunity.com/market/listings/753/%3Agman%3A


    BOD
    BOD --- ---
    tak se taky pochlubím http://steamcommunity.com/id/bodCZ
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: skvely, diky..combine technology docela de :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Tak, u HL2 je máš jako HD :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: prave, sem cekal odkazy na nezmenseny :)
    ale dobry
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Nene, udělal jsem jenom linky do marketu.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: to ale haze ty zmenseny?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Kdyby si někdo chtěl prohlédnout všechna pozadí na profil: http://steamcards.tumblr.com/
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    N0NECZ: Dropne ti polovina obrázků z toho balíku, zbytek si musíš vyvexlovat nebo koupit (a při koupi dáš Valve 15% daň) ...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    WIN_KLO: Ne, já se bojim. :D
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    N0NECZ: Ne, prostě si zapni danou hru a uvidíš, že cca po 20 minutách ti to dropne kartu :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    RENDORF: Počkej, to jakože to nedropuje ani random, jakože musim dávat balík za hry aby mi něco dropnulo?
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    WIN_KLO: tak bacha, ať ti nehekne i steam účet :)
    RENDORF: mno vlastně k ničemu podstatnýmu to neni, jenom to hezky vypadá, ještě když tu hru máš fakt rád a doklepneš i všechny achievy :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    TOMAS3333: Moje přítelkyně takhle jednou objevila, jak si stahovat nezaplacený články na Springer Linku, ta je hacker :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WIN_KLO: aa, pan je hacker
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BTW, když si otevřete background v marketu jako samostatnej obrázek v tabu a umažete "/360fx360f" na konci, tak máte plnou velikost obrázku: http://cdn.steamcommunity.com/...fBOpbHW5rgGfeySiViFl2IDSqOIxrmbWbsAF1NV7ukypB70-Ibo6lN475_eQ96CMw==
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    N0NECZ: Ne, je to ocenění, že cpeš prachy do Valve ...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Mně se třeba líbí citadel core nebo combine technology :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    RENDORF: Počkej to jakože to ještě dropuje random, čiliž to neni ocenění za případný herní výkon?
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    N0NECZ: Nemáš to dohrávat, máš si to pustit na 2 hodky (při dobrým dropu i méně) ...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Jo aha...už vidim ty karty....to si děláte srandu že to mám dohrávat znova. To nedostanu ani nic za 100% achievů v portal2? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam