• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: pak ti budou dropovat foily :)
    cili pokud mas jeste nejake zbyvajici dropy, asi je lepsi nejdriv dodelat level 10 ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hmmm 50 XP to reach Level 10 .. :o(
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: diky za objasneni! :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Bohužel:

    What about free to play games like Team Fortress 2 or Dota 2?
    Free to play games drop game cards based on your in-game purchasing history. If you've made purchases in-game prior to the Steam Trading Card Beta, or if you purchased TF2 prior to the Free to Play Update, you'll have 4 or 5 drops available for these games. You'll receive more card drops when you buy items in game, approximately one card drop for every $9 USD spent.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: a co bych si mel kupovat? Ty nesmyslny kramy, co mam v inventari? :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: No já se zhrozil, když jsem viděl, za kolik se prodávaj teď HL2 a za jak málo jsem je prodával já :(
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: doporucuju obcas mrknout na ceny, vcera vecer byly tfkovy karticky vsechny normalne za 0.2x..ted sou spis 0.3x..cykly
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Pokud máš TF2 jako free2play (ne teda z Orange Boxu nebo pak koupenou) a nekoupil sis tam nic nad 9dolarů, tak nic nedostaneš :/
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    to by me taky zajimalo ... o vikendu sem nechal jen tak pusteny TF2 a nic.. :o(
    _LEPIK_: badge do tfka stoji cca 2e (9x0.22), coze? Jak to ze jeste zadnou nemam! :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Jj, teď sem to chtěl napsat. Je to v podstatě k ničemu. Pozadí bych teď chtěl jak blázen, ale nemá to smysl, protože se stejně nějak potřebuju nalevelovat do příštích dropů kvůli foilům. Jak je to s badgema? Můžu ještě nějaký získat?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: prave jsem takto prodal 2 dragony(pozadi), cili pozadi asi jedou lepe..
    ono je to i logicke, co s emotikonama
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: tyvole někdo koupil emotikonu G-mana za 73$ ? :D to je teda beez neez :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Á, už jsi šel trošku pod cenu koukám, škoda. Koukám na to a držím palce :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD: sniper elite, dobra prace :)

    nejake novinky, wallet muze mit nove maximalne 500$, bylo 200..(zjevne lidi tradi :)

    zde vysvetleni poplatku
    The Steam Transaction Fee is collected by Steam and is used to protect against nominal fraud incidents and cover the cost of development of this and future Steam economy features. The fee will be 5% during the beta period (with a minimum fee of $0.01). This fee may be increased or decreased in the future.
    z cehoz plyne, ze 10% jde vyvojarum hry - cili u vetsiny pripadu valve, ale treba don't starve obchody jdou vyvojarum, that's cool, isn't it?

    jinak k cenam setu..
    vcera sem kraftnul prvnich par badgi..a prekvapilo mne, ze jsem pote velmi snadno a za slusnou cenu prodal emotikony a pozadi..
    cili pokud badge do tfka stoji cca 2e (9x0.22), pak neni problem ziskat polovinu zpet..emotikon sem prodal za 0.3 a backgrounf za 0.8..cili jsou naklady vlastne polovicni..

    coz mne privedlo k experimentu, drahe (rare) emotikony a pozadi :)
    zde jsem koupil gmana za 1euro, myslite ze ho se ziskem prodam?
    Steam Community Market :: Listings for :gman:
    http://steamcommunity.com/market/listings/753/%3Agman%3A


    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: protože lepik napsal script kterej neflákal klíče všem co sledujou vedle :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHARINGAN: ehm .. ziiiv a to uz je leto, ze me budite? :o)
    ja si toho vsiml fakt az ted, mozna proto, ze sem jaksi nezadal o clenstvi.. :o)))
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: nikdy to tu nebylo veřejný :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    btw proc a kdy se to tu zprivatizovalo? :o)
    BOD
    BOD --- ---
    tak se taky pochlubím http://steamcommunity.com/id/bodCZ
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: skvely, diky..combine technology docela de :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam