• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: jop.. :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Vykraftils?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    :o)))

    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    _LEPIK_: Aha, to jde.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    XANDERCZ: no kecali sme o tom na tgc chatu s jednim valvakem..u valve her je to 15% valve, u cizich her (zatim jen DS) je to 5% valve za market a zbytek pro vyvojare..
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    _LEPIK_: jak si prisel na to, ze 10% jde vyvojarum hry?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    damy a panove, gman emotikon prodan se ziskem 0.73 eura..co na to rict :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: stesti sem nikdy nemel.. :o)
    Kazdopadne ano uz refreshuju karty z TFka :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Kup si prostě sadu, která je aktuálně nejlevnější (TF2?). Smajla a wallpaper prodej (jak psal LEPIK, půlka se ti snad vrátí). Pak ti může padnout foil, kterej když prodáš, vyděláš ještě víc. Ale je to o štěstí no.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: no pockat .. proste dodelat 10tku .. ale jak kdyz je to tak drahy :o(
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: pak ti budou dropovat foily :)
    cili pokud mas jeste nejake zbyvajici dropy, asi je lepsi nejdriv dodelat level 10 ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hmmm 50 XP to reach Level 10 .. :o(
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: diky za objasneni! :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Bohužel:

    What about free to play games like Team Fortress 2 or Dota 2?
    Free to play games drop game cards based on your in-game purchasing history. If you've made purchases in-game prior to the Steam Trading Card Beta, or if you purchased TF2 prior to the Free to Play Update, you'll have 4 or 5 drops available for these games. You'll receive more card drops when you buy items in game, approximately one card drop for every $9 USD spent.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: a co bych si mel kupovat? Ty nesmyslny kramy, co mam v inventari? :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: No já se zhrozil, když jsem viděl, za kolik se prodávaj teď HL2 a za jak málo jsem je prodával já :(
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: doporucuju obcas mrknout na ceny, vcera vecer byly tfkovy karticky vsechny normalne za 0.2x..ted sou spis 0.3x..cykly
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Pokud máš TF2 jako free2play (ne teda z Orange Boxu nebo pak koupenou) a nekoupil sis tam nic nad 9dolarů, tak nic nedostaneš :/
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    to by me taky zajimalo ... o vikendu sem nechal jen tak pusteny TF2 a nic.. :o(
    _LEPIK_: badge do tfka stoji cca 2e (9x0.22), coze? Jak to ze jeste zadnou nemam! :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Jj, teď sem to chtěl napsat. Je to v podstatě k ničemu. Pozadí bych teď chtěl jak blázen, ale nemá to smysl, protože se stejně nějak potřebuju nalevelovat do příštích dropů kvůli foilům. Jak je to s badgema? Můžu ještě nějaký získat?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: prave jsem takto prodal 2 dragony(pozadi), cili pozadi asi jedou lepe..
    ono je to i logicke, co s emotikonama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam