• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Díky moc za poslední :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HOMOLKA: diky, snipnul sem otci, myslim, ze by ho to melo bavit :)

    dovoluji si tedy tez prihodit par kousku pro pomalejsi ninjy
    73XX2-EDE5D-KC6GP
    6WWZ8-B4G5P-55LJT
    6RHRG-KER8V-JE3NJ
    6VY3J-0IRYM-LDZ8V
    6XCW8-MQP84-R8HN9
    6Y2FQ-6JPL4-VH0HP
    6RIVB-9YKGR-HDGPL
    6WXN7-W7TFX-BQIAA
    6QW2I-PYEWH-JEK4E
    4T7C6-I7NWX-RQEQ2

    desura:
    HPCZA-8WP9P-LNXZ4-IJ7BZ-6G5RI
    JWBQE-MAYW3-HF3J2-GJ7YE-KL4NI
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HOMOLKA: zase nic!
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    ets2
    S24RH-AAD20-QEA7U-NLXH5-CSV8A
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Nehledě na to jak člověka nasere když otevře ceny Spye v marketu a vidí tam úplně novýho za 0,15€ kterej tam ještě před třema vteřinama nebyl ale ani brutálním ninjaclickem ho nestihne... Seru na to už dneska, ona ta desítka neuteče a dokud nepřidaj nový kartičky tak stejně k ničemu nebude :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    6xp to reach lvl10. To je frustrující, proč jsem proboha tehdy nesbíral uhlí víc důkladně.
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak jsem tedy ted lukynovi vnutil (branil se!) jeste jednu karticku, abych napravil chyby z mladi ;))
    IMOLOL: [ Achievement Hunters ] :)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    včerejší achievement, kterej mi fakt udělal radost:
    AStats - Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer achievement: Kill Bill (or Hideki)
    http://astats.astats.nl/astats/Steam_Achievement_Info.php?AchievementID=82&AppID=35450
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    _LEPIK_: přesně tak, taky jsem nekoukal na ceny a prostě vyměnil kartu, která měla hodnotu dvou karet, ale prostě jsem to bral z hlediska toho, že jsem ji měl 2x :) vědu z toho nedělám, tehdy mi lepik pomohl sestavit první set z tf2 .)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    PETRPEDROS: pripadne muzes vyuzit bota, pokud te bavi spekulace a mas cas (a nevadi ti obirat chudaka bota), muzes na tomi profitovat :) http://backpack.tf/cardswap
    kazdopadne vitej mezi kartickare a nenech se odradit, muj prvni obchod byl stejny, lukynovi sem za portal2 karticku dal tfkovou, nu ted se trochu stydim, ale tahdy proste byla takova doba ;)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PETRPEDROS: v tvým případě spíš "zvláštních-školních let" ne?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SHARINGAN: No právě přijde mi spíš zábavnější vyměnit než prodat. A třeba zrovna někdo schání a vyměnil by i za jinou dražší. Takhle se vracím do školních let kdy jsme měnili hokejový nebo Magic :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PETRPEDROS: tak jestli nejdeš po penězích tak to co chceš si kup na marketu a to co nechceš tam prodej ? :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SHARINGAN: Každý nejde po penezích, ale taky podle toho co mu chybí..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ok tak vyměním tuhle za jinou z TF kterou nemám...
    Steam Community :: Steam Badges :: Team Fortress 2
    http://steamcommunity.com/id/MrDAT/gamecards/440/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: spíš myslí že sme se nekoukali my :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    PETRPEDROS: si asi nekoukal na cenu karet z TF2 a z HL2, co? :o)))
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---

    Vyměním: HEAVY (Game Card) za kartu z HL2 kterou nemám např. Gordon Freeman nebo jiná. PM
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Gift wrap měl. Na shánění hry jsem neměl nějak o půlnoci náladu. Slušně jsem mu řekl, že ne a ještě mu popřál, ať se má hezky :D No zkazil mi večer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam