• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    JUDAS: Myslel jsem to tak, že nedostaneš jenom achievement lištu
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MICA: A co je Achievement showcase teda?
    MICA
    MICA --- ---
    FRANCIK: Přímo achievement lištu nedostaneš. Můžeš si vybrat s čim chceš dickwavovat
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Člověk neni jeden den na steamu a hned dostane 497 za počet her. Asi budu pauzírovat častěji. :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    FRANCIK: ano.. a dalsi na lvl 20 :D
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    A achievement lištu člověk dostane na 10 levelu?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    JUDAS: dostal sem booster na Meatboye, aniž bych ho kompletizoval nebo nějak víc hrál... dostal sem ho jen tak přes noc... dá se každopádně celej prodat :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    já Fetuse mám, jestli myslíte normálního a ne foilovýho. Na badge seru, ale jde mi o prachy, takže jestli ho chcete tak nabídněte něco za stejnou cenu :)
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    PETRPEDROS: už jsi sehnal Fetuse? směnil bych za něco z Meat Boye (číslo 3-5) nebo Trine 2 (cokoliv)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Jo tak já jdu teď schánět kartičku Dr. Fetuse :D
    MICA
    MICA --- ---
    GULAZ: Díky, nakonec jsem našel někoho, kdo SS3 prodává za 2 klíče/4eura, tak kupón asi potřebovat nebudu.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    uz ste nekdo dostal Booster?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    MICA: tusim ze mam v inventari 75% slevu jestli chces...
    MICA
    MICA --- ---
    Mimochodem nemá někdo na prodej Serious Sam 3: BFE?
    MICA
    MICA --- ---
    20 8)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: uprimne receno nakup 419 her neni moc motivujici.. :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Tady je ta motivace k dalším nákupům :)
    1 One-Stop Shopper
    5 Select Collector
    10 Adept Accumulator
    25 Sharp-Eyed Stockpiler
    50 Collection Agent
    100 Power Player
    250 Game Mechanic
    500 Director of Acquisitions
    1000 Game Industry Guardian
    2000 Gaming God
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: no jo vazne to na profilu ted ukazuje pocet her (bez dlc) ... no to sem si tech 1000 her moc dlouho neuzil .. :o(
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Nechápu ty Booster Packy... To musim mít nasbíraný uplně všechny karty?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    We've added some new features to the beta today:

    Booster packs: Booster packs are additional cards for games that will drop periodically. Anyone who has collected all the trading card drops they can for a game and have used Steam in the last week may receive one of these booster packs. These packs contain three additional cards for the game, and may contain foils. If you receive a booster, you will get a "1 new item in your inventory" alert.

    Game Collector Badge: There's a new badge which will grant you XP based on how many games you have in your Steam library. This badge replaces the "100 XP for having at least one product registered" message at the bottom of the badges page.

    Profile Game Count: The number shown next to the "Games" link on the new profile should now more closely match the number of games shown in the Steam library.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam