• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Pošli link na tvůj inventář
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: Nic jako ID jsem nenašel :/ To asi nezopakujeme, jednalo se o nějaký zahlcení marketu asi.
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Hmm to nezní jako něco co by šlo replikovat/cíleně opakovat. Koukal si na IDčka těch karet?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Card drops received: 4
    You can get 1 more trading card by playing Guns of Icarus Online.
    Tak snad si toho nikdo nevšimne :D Ale při těch cenách stejně není o co stát. To už je to asi lepší vyměnit a dělat si XP.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: !!!! Oni imho vůbec nevědi rozdíl. Nějaký nepozorný děti.
    MICA: No snažil jsem se prodat kartu, po zadání ceny mi to však market neschroustal a psal mi červeně, že je zaneprázdněný (to se mi často stalo). Spamoval jsem tlačítko OK a pak se na to vykašlal a dal křížek. Prodal jsem položku znova, tentokrt úspěšně, ale v mých prodávaných se objevily dvě stejné karty. Říkal jsem si, jestli mi náhodou nepadla poslední, pátá karta. Ale prd, furt mi zbývá 1 drop! :D Takže místo pěti mi padne 6 karet. Ta šestá ale ještě nepřišla, takže třeba si to steam uvědomí a už mi nic nedá.
    MICA
    MICA --- ---
    Fascinuje mě, kolik pomatených lidí, co prodá foil kartu za cenu normální karty

    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Povídej přeháněj :-P Žebychom si trochu zaexploitovali? :D
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    TOMAS3333: Moje matika mě taky zklamala. Právě se mi nějakým prapodivným způsobem podařilo při prodeji na marketu duplikovat kartičku :D
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    SHASHA_KRASTY: cierna tma vs masturbujuce slecny. err, moja matika ma asi sklamala
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: jojo pekny! Docela adept na vystridani masturbujicich slecen! :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    No ale tohle je krásný pozadí: http://bit.ly/16PPwWG
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: No podivej se na to: http://steamcommunity.com/market/search?q=icarus+card
    18 karet a cena na 0,2€
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: ty lidi sou fakt idioti... chápu že karty jako TF který má každej dou na 0,3€, ale pak sou karty kterejch je na trhu celkem 20-30 a lidi podhazujou jak idioti, místo aby počkali a podojili... nesnášim lidi
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Ke všemu jsem byl jeden z prvních, co začal prodávat Ikaří karty, jenomže oni to tak začali podhazovat, že to je po pár hodinách už zase na 0,30 a já neprodal ještě nic, protože tak dolu mi je líto jít :'(
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    já blbec Offspring Fling! někomu jen tak dal... pak tomu přidali achievementy... teď karty... se rozbrečim :) no aspoň mám tři...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Já mám jen Icarus.
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Já se taky lepšim. Mam 4. Minule 3, příště musim mít všechny! :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    tak konecne muzu rict i ja ze mam vsechno... :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    These games now have Trading Cards, Emoticons, Profile Backgrounds, and Badges to collect:
    Guns of Icarus Online
    Jagged Alliance - Back in Action
    Zombie Driver HD
    Offspring Fling!
    Magicka
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: kdyz na danou badge kterou nevidis pristoupis odkazem, mas tam napsane, ze jsi eligible?
    ja mam temer u vseho alespon level 1 badge, takze vidim vse..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: V záložce badges mám jenom náhledy několika sad karet. (jako ten minulý obrázek). Nejsou tam ale všechny hry, co tam mám mít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam