• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: nebo z ruska :)
    hele, kdo dela seznam kartickovych her na nastenku? velky dik, jinde to fakt neni :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Steam je drahej shit... na něm už nakupuju fakt jen z toho co utržim z marketu... jinak všechno bundly, Amazon a GMG... sice je blbý že si nenašel tlačítko remove from basket, ale když maj hry v den vydání o polovinu levnější než steam, tak ať maj pro mě za mě nejhorší api na světě :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Mně nešel ani ten, web jim jel pomalu jak píča, když jsem kvůli tomu omylem kliknul na "buy" podruhý tak nikde nebyla možnost druhou kopii z košíku vyhodit ani stornovat celou objednávku, jen 15 minut počkat než vyprší. Zlatej pomalej Steam, fakt.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HADIAK: jj to je on... 20%
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ok, ten spravny je GMG20-6WUSQ-LBC4U
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (alebo je platny iba na Company of Heroes 2? neviem, treba testnut)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HADIAK: ten je tušim jen na Company of Heroes 2 ne ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SHARINGAN: SECRE-TVOUC-HER25
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Dík, jsem zvědav. Zatim jsem nikdy Foil kartu ze hry, kterou jsem koupil jen kvůli kartám, nedostal :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    _LEPIK_: odkud? :/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/action/guns-icarus-online/

    akce na GIO které má kartičky :) za 5$ a ještě určitě existuje nějakej voucher (viz itad) ... a hra je to taky fajn, mě osobně se moc líbí a má 300+ achievementů :) deal dne :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak jsem zakoupil ve sleve ftl..za 2.5$ :)
    padl mi v nem prvni foil :)
    za 2.5€, fajn :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    N0NECZ: přidali achievementy :) takže sou hodný :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOMAS3333: Njn...když já prostě žiju v tom sluníčkovym světě, kde jednorožci blejou duhu, tak na to vždycky zapomenu.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    N0NECZ: nechapes aky maju dovod? well, money?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: Nenávidím tě Kenny. :D
    Mě de spíš o to, že nechápu jakej maj tvůrci důvod vydat tu hru vlastně dvakrát a pokaždý chtít za tu samou hru prachy.....teda teď opominu záležitosti jako COD, NFS atpod. Chápu teba pokud se udělá HD verze s předělanou grafikou a třeba něčím málo navíc u starých her jako je tomu třeba u AnotherWorld atpod. a vydá se to znova. Ale u hry která byla stará cca dva roky?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: jojo v bundlu za par supu i s tema dlcceckama a to vcelku nedavno (mam to od 27meho dubna) .... noa ale nebudeme se prece vrtat nozem v Noneho otevrene rane, zene?! :o)))
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    N0NECZ: nesleduju to moc, ale hd bylo v nejakem bundlu..

    MICA: to je podobny, no..tady byla nade mnou tusim jedna za 25 eur, tak sem to hodil za 10 a hned to bylo pryc..
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: O zombie driveru mi ani nemluv. Tu hru jsem si užil, ale mám ji nějakej pátek...ano tu původní verzi zvanou Zombie Driver. A potom výjde to samý s pár věcma navíc znova jako Zombie Driver HD a má to i ke koupi DLC a najednou steam podporuje HDverzi přes všechny jeho možný vyfikundace a karty? Jakože cože? :D
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Nj já nakupuju Foil karty, když jsou pod 0.8 euro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam