• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    nevim jestli to sem už někdo nedával, ale když tak opakování matka moudrosti :)

    Beta update - June 21st
    "Hello everyone. We're hard at work polishing up the beta for release. This update has some of the more frequently requested fixes and features for profiles."

    blablabla atd atd, ale konečně přidali toto:
    - Renamed the "Achievement Showcase" to "Rarest Achievement Showcase", added a new "Achievement Showcase" that allows you to pick which achievements to show.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: nebo z ruska :)
    hele, kdo dela seznam kartickovych her na nastenku? velky dik, jinde to fakt neni :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Steam je drahej shit... na něm už nakupuju fakt jen z toho co utržim z marketu... jinak všechno bundly, Amazon a GMG... sice je blbý že si nenašel tlačítko remove from basket, ale když maj hry v den vydání o polovinu levnější než steam, tak ať maj pro mě za mě nejhorší api na světě :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Mně nešel ani ten, web jim jel pomalu jak píča, když jsem kvůli tomu omylem kliknul na "buy" podruhý tak nikde nebyla možnost druhou kopii z košíku vyhodit ani stornovat celou objednávku, jen 15 minut počkat než vyprší. Zlatej pomalej Steam, fakt.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HADIAK: jj to je on... 20%
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ok, ten spravny je GMG20-6WUSQ-LBC4U
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (alebo je platny iba na Company of Heroes 2? neviem, treba testnut)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HADIAK: ten je tušim jen na Company of Heroes 2 ne ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SHARINGAN: SECRE-TVOUC-HER25
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Dík, jsem zvědav. Zatim jsem nikdy Foil kartu ze hry, kterou jsem koupil jen kvůli kartám, nedostal :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    _LEPIK_: odkud? :/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/action/guns-icarus-online/

    akce na GIO které má kartičky :) za 5$ a ještě určitě existuje nějakej voucher (viz itad) ... a hra je to taky fajn, mě osobně se moc líbí a má 300+ achievementů :) deal dne :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak jsem zakoupil ve sleve ftl..za 2.5$ :)
    padl mi v nem prvni foil :)
    za 2.5€, fajn :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    N0NECZ: přidali achievementy :) takže sou hodný :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOMAS3333: Njn...když já prostě žiju v tom sluníčkovym světě, kde jednorožci blejou duhu, tak na to vždycky zapomenu.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    N0NECZ: nechapes aky maju dovod? well, money?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: Nenávidím tě Kenny. :D
    Mě de spíš o to, že nechápu jakej maj tvůrci důvod vydat tu hru vlastně dvakrát a pokaždý chtít za tu samou hru prachy.....teda teď opominu záležitosti jako COD, NFS atpod. Chápu teba pokud se udělá HD verze s předělanou grafikou a třeba něčím málo navíc u starých her jako je tomu třeba u AnotherWorld atpod. a vydá se to znova. Ale u hry která byla stará cca dva roky?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: jojo v bundlu za par supu i s tema dlcceckama a to vcelku nedavno (mam to od 27meho dubna) .... noa ale nebudeme se prece vrtat nozem v Noneho otevrene rane, zene?! :o)))
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    N0NECZ: nesleduju to moc, ale hd bylo v nejakem bundlu..

    MICA: to je podobny, no..tady byla nade mnou tusim jedna za 25 eur, tak sem to hodil za 10 a hned to bylo pryc..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam