• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    RENDORF: Já spíš přemýšlím, že bych rovnou nakoupil celou sadu.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    WIN_KLO: Záleží co máš za hry.
    Já asi zkusím Ion Assault - 3 karty dropnu a 2 koupím a badge je hotový :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Marně přemýšlím, jaký badge vyjde nejlevněji. Jaké karty jsou nejlevnější a zároveň je jich potřeba málo do sady?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FAJL: jo něco takového přesně myslím též
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    RENDORF: Jojo, já vím, jenomže to by mě stálo prachy navíc. I když... nakoupit si nějaký levný karty, z nich badge a pak prodat mysterku... na tom by se možná dalo vydělat. Ale ty ceny jdou děsně dolů zase :(
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    WIN_KLO: Ještě mezitím můžeš craftit z ostatních her aby ti dropli další karty (ti co mají už všechno craftnutý, tak mají smůlu).
    Craft a game badge
    Starting July 3rd, crafting a game badge earned you a "mystery card" rather than a coupon. These mystery cards are now Summer Getaway cards. So if you crafted a badge in the last week, you're already ahead of the game. During the sale, each game badge you craft will get you a Summer Getaway trading card.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WIN_KLO: jenom aby

    Sorry
    The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.





    Error 503 Service Unavailable

    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Malá matematika: Každý den budu moct 3x hlasovat. Každý den tedy dostanu 1 Summer Sale kartu. Na konci Summer Sale bych tak měl mít na 1 badge (nebo X€).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WIN_KLO: no já letěl dvakrát a procházela to dycky letuška s nějaký detektorem. při druhém letu jsem si ten telefon vypnul až po startu, protože jsem opomněl, očividně je to jenom "opatření projistotu" a vůbec neva při letu a očividně na to serou. byla tam hromada harantů co si všechno fotili na normálně zapnuté mobily.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    PRAASHEK: Minulý léto jsem měl po cestě z Řecka zaplou GPSku a trackoval si cestu :) Byl sem teda docela posranej, ale přežili jsme.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    asi je to hlavně kvůli dementům, co mají tendenci telefonovat a hlasivky mají nastavené na 1000+ decibelů
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    PRAASHEK: To jenom při vletu a přistání, ne ?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PRAASHEK: odkdy se v letadle nesmí používat mobil ? co já vim tak se to občas zakazuje maximálně při startu...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    v letadle se nesmí používat mobil! mohli jste havarovat! reported
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PRAASHEK: jo to je možný že to byla akce jen pro Skymall
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    taky bych chtěl domu lítat letadlem
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FAJL: možná pro předložení letenky dostaneš slevu na hranicích
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no já si počkám, jak dlouho vám to vydrží, už jsem se takhle nasral víckrát a proto na to mrdáju :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHARINGAN: A kazdej tejden novej content spolecne se serialem ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PRAASHEK: jenže March of War je f2p... to má úplně jinej bussiness model... Defiance jede podobně jako Guild Wars, čili hra za prachy, hraní zadarmo, mikrotransakce neovlivňující globální gameplay (podobně jako třeba v TF2), datadisky za prachy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam