• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHARINGAN: jako znovu vystavit na market?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Jj, zlo. Nejlepší je, když si toho člověk nevšimne, jde spát a karty mezitim vzrostou a pak spadnou.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: to se mi taky občas děje... musíš "reuploadnout" no :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    kua proc se me karty co prodavam zobrazujou na hlavni strance marketu ze je jako prodavam, ale v seznamu dany karty nejsou? :o(
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    HADIAK: No právě, zajímá mě nejlevnější sada. Prostě jak nejlevněji pořídit jakejkoliv badge.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PRAASHEK: Už se to rozjelo a je to v klidu.

    HADIAK: jednotlivě asi jsou, ale potřebuješ jich 9
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nie su najlacnejsie TF karty?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    RENDORF: Já spíš přemýšlím, že bych rovnou nakoupil celou sadu.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    WIN_KLO: Záleží co máš za hry.
    Já asi zkusím Ion Assault - 3 karty dropnu a 2 koupím a badge je hotový :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Marně přemýšlím, jaký badge vyjde nejlevněji. Jaké karty jsou nejlevnější a zároveň je jich potřeba málo do sady?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FAJL: jo něco takového přesně myslím též
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    RENDORF: Jojo, já vím, jenomže to by mě stálo prachy navíc. I když... nakoupit si nějaký levný karty, z nich badge a pak prodat mysterku... na tom by se možná dalo vydělat. Ale ty ceny jdou děsně dolů zase :(
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    WIN_KLO: Ještě mezitím můžeš craftit z ostatních her aby ti dropli další karty (ti co mají už všechno craftnutý, tak mají smůlu).
    Craft a game badge
    Starting July 3rd, crafting a game badge earned you a "mystery card" rather than a coupon. These mystery cards are now Summer Getaway cards. So if you crafted a badge in the last week, you're already ahead of the game. During the sale, each game badge you craft will get you a Summer Getaway trading card.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WIN_KLO: jenom aby

    Sorry
    The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.





    Error 503 Service Unavailable

    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Malá matematika: Každý den budu moct 3x hlasovat. Každý den tedy dostanu 1 Summer Sale kartu. Na konci Summer Sale bych tak měl mít na 1 badge (nebo X€).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WIN_KLO: no já letěl dvakrát a procházela to dycky letuška s nějaký detektorem. při druhém letu jsem si ten telefon vypnul až po startu, protože jsem opomněl, očividně je to jenom "opatření projistotu" a vůbec neva při letu a očividně na to serou. byla tam hromada harantů co si všechno fotili na normálně zapnuté mobily.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    PRAASHEK: Minulý léto jsem měl po cestě z Řecka zaplou GPSku a trackoval si cestu :) Byl sem teda docela posranej, ale přežili jsme.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    asi je to hlavně kvůli dementům, co mají tendenci telefonovat a hlasivky mají nastavené na 1000+ decibelů
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    PRAASHEK: To jenom při vletu a přistání, ne ?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PRAASHEK: odkdy se v letadle nesmí používat mobil ? co já vim tak se to občas zakazuje maximálně při startu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam