• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    _LEPIK_: divne, neco mi prodavat jde (pozadi, emotikony) a treba karticky ne, omg
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    mnjo a co pri soucasnem systemu zabrani phisherovi rozprodat itemy za wallet cash a nasledne zakoupit za veskere penize nejaky svuj item na jinem uctu? tak ma na svem uctu ukradene penize a muze treba nakoupit klice a prodat pryc..
    zatim tedy nejdou prodavat hry, hm..

    totiz..ja sem aktualne zablokovanej (pred par dny sem musel reinstalovat steam (asi po roce ;)) ale nakupovat a prodavat normalne muzu..
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: Ne, už ho téměř skoro nepoužívám ;D Je to jen špatnej webovej prohlížeč s černym skinem :)
    MICA
    MICA --- ---
    Načež tě čeká nekonečné utrpení se Steam Supportem a žadonění o navrácení tvýho účtu a zduplikování tvejch itemů (což se celkem dosta často také zneužívá ke kopírování extra drahejch itemů)
    MICA
    MICA --- ---
    Na tom linku místo fóra naskočí podvodná přihlašovací stránka nerozeznatelná od stránky kterou
    používá opravdovej Steam a po zadání jména a hesla tě to normálně vyzve k zadání Steam Guard hesla
    a phisher má tvůj účet jako na talíři. Změní ti heslo a email, tvoje drahý itemy rozposílá na svoje účty nebo
    je vypere přes Steam Market a za peníze nakoupí klíče nebo jiný itemy a rozposílá si je na svoje účty :)
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Ano, podstrčí ti link
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: Jakože se přihlásej do účtu? Jdu se mrknout do invenáře :D
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICA: STEAM CLIENT? Toho nainstalovaného nemáš? Já v něm funkci MARKET / INVENTORY vidím...

    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Phishing
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ALCATOR: no toto je naozaj blby system. ja si mazem cookies pri vypnuti browseru a kvoli marketu to nehodlam menit. Teda nie zeby ma market nejak zaujimal, ale toto imho nie je spravne riesenie
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: po reinstalaci nebo po vymazaní cookies z prohlížeče
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Jak se vůbec daj "ukrást" itemy?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICA:
    MICA:
    FALCO:

    To máš těžký: Když nic neudělají, budou jim ti samí čuráci nadávat, že jim nějakej rusák ukradl itemy. Když něco udělají, tak jim nadávají, že "och, bože, patnáct dní po reinstalaci nemůžu prodávat!"

    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    added
    INSURGENCY
    Wanderlust: Rebirth
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: je to nejaky random, nebo jim to proste blbne..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak kdo mi koupí "papers, please" pls? dám mu všechny veselye kartinki
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Ano, blokuje to jen zařízení, který maj cookies mladší než těch 15 dní. Teda občas a jak kde.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    no je to fakt dementni, a hlavne to nefunguje..na nekterych zarizenich sem najednou blokovanej, na nekterych ne..omg..
    takze kopirovat cookies, jo? meh
    MICA
    MICA --- ---
    Nakonec jsem tak hrozně nedopadl. Cookies jsem si rozkopíroval kam bylo potřeba a všechno mi jede jak před updejtem ;D
    MICA
    MICA --- ---
    FALCO: A to ještě spí američani. Za pár hodin to bude teprv smršť... :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MICA: omg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam