• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICA:
    MICA:
    FALCO:

    To máš těžký: Když nic neudělají, budou jim ti samí čuráci nadávat, že jim nějakej rusák ukradl itemy. Když něco udělají, tak jim nadávají, že "och, bože, patnáct dní po reinstalaci nemůžu prodávat!"

    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    added
    INSURGENCY
    Wanderlust: Rebirth
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: je to nejaky random, nebo jim to proste blbne..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak kdo mi koupí "papers, please" pls? dám mu všechny veselye kartinki
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Ano, blokuje to jen zařízení, který maj cookies mladší než těch 15 dní. Teda občas a jak kde.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    no je to fakt dementni, a hlavne to nefunguje..na nekterych zarizenich sem najednou blokovanej, na nekterych ne..omg..
    takze kopirovat cookies, jo? meh
    MICA
    MICA --- ---
    Nakonec jsem tak hrozně nedopadl. Cookies jsem si rozkopíroval kam bylo potřeba a všechno mi jede jak před updejtem ;D
    MICA
    MICA --- ---
    FALCO: A to ještě spí američani. Za pár hodin to bude teprv smršť... :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MICA: omg
    FALCO
    FALCO --- ---
    MICA: Jako dobrej hate se tam rozjel v ty diskuzi :D
    MICA
    MICA --- ---
    Takže odedneška bude potřeba zálohovat cookies prohlížeče a cookies co si ukládá steam :))
    MICA
    MICA --- ---
    Dementi totální
    New Steam Guard feature to help protect your items :: Help and Tips
    http://steamcommunity.com/discussions/forum/1/864977563920604588/
    MICA
    MICA --- ---
    To si ty čůráci dělaj prdel, ne?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LKNFYI: dodal bych, ze si to nastavuje distributor, takze nektery x-packy jako gifty kupovat jde..namatkou treba chaos engine :) nutno nicmene vyzkouset, jinak se neda zjistit, neni nikde uvedeno..
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Dik za info - je to pro me novinka. Kdybych to vedel, nepridaval bych si deset vterin predtim tu gamesu do library, ale do inventare...priste budeme chytrejsi, drahousku!
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    JAACOB: jakmile uz vlastnis hru (mas ji pridanou v knihovne), nedovoli ti to koupit 4-pack..
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Vypada to, ze single item se koupit da, ale fourpack mi prodat nechteji.. :/
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Hele traderi. Mozna delam neco spatne, ale dneska jsem ten God mode nafasoval z fourpacku od BODa a chtel jsem koupit jeste jeden 4pack pro kumpany, ale steam me prekvapil s hlaskou, ze to muzu koupit jedine jako gift a zaroven mi disablnul "purchase as gift" ... delam neco spatne nebo to maji pokazene?
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: Prodávám TF2 itemy za peníze přes PayPal
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICA: Co že se ti to přesně stalo? Steam ti něco zablokoval / sebral z účtu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam