• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SHARINGAN: Opravdu jsi jí řekl že se jmenuješ Rostislav Trololo a opravdu ti to sežrala (a zopakovala to po tobě)? Protože jeslti jo, tak to je geniální. :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: jen sázej, já se bavim :) taky bych rád přispěl do výzkumu, kdybych mohl, ale mě nepíšou... maximálně vám můžu nahrát jak se mi Ludmila Vyhmataná ze společnosti Ty-Debile snaží vnutit tarif, ale netuší, že ve skutečnosti mé jméno není Rostislav Trololo...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD: je to zvraceny, no..uznavam..ale rad bych zjistil, kde nastala ve vychove chyba :)
    BOD
    BOD --- ---
    _LEPIK_: baví tě chat s pětiletejma jo?:)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    jsem dojat, muj oblibeny prekupnik levnych her z ruska mi dal darek k narozkam.. :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    _LEPIK_: neprdáš (c) Máčenky... co víc dodat :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    dalsi z nekonecne rady beggarz, prijde mi to vtipn, treba ten twist na zaver..ale pokud si nekdo mysli, ze se to sem nehodi, tak nevahejte a dejte minusko, at vime na cem sme :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FRANCIK: slovo "marihuana" jistě generuje mnohem více kliknutí než slovo "klobouk" :)
    MICA
    MICA --- ---
    FRANCIK: A přitom se na nich vaří tísíce korun :)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    MICA: Klobouky bulvár nezjímaj.
    MICA
    MICA --- ---
    LKNFYI: A to ještě neobjevili Unusual klobouky do Team Fortress
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    hh :)

    Ikona marihuany až za 560 korun? Hráči ji kupují - iDNES.cz
    http://bonusweb.idnes.cz/ikona-marihuany-na-steam-08o-/Magazin.aspx?c=A130828_151808_bw-magazin_anb
    FALCO
    FALCO --- ---
    _LEPIK_: wow co se deje ? Patek? Musim si jit zainhalovat, trosku me to prekvapilo...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    olol, shitstorm zabral :) *unlocked* :)

    [UPDATE] New Steam Guard feature to help protect your items
    We are going to make some alterations to the current restriction to make it less sensitive for users. Once the changes are made we will be sure to let you know ahead of time before they go live.

    For now, the restriction has been turned off. You are now free to trade and/or use the market if you were hitting this.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    added
    A Valley Without Wind
    Electronic Super Joy
    Guardians of Middle-earth
    The Chaos Engine
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MICA: jasně :D to bych teda rychle opustil dancefloor :)
    MICA
    MICA --- ---
    Trefný fejk
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: U mě nejdou prodávat/nakupovat různy itemy občas (náhodně) :))
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    _LEPIK_: divne, neco mi prodavat jde (pozadi, emotikony) a treba karticky ne, omg
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    mnjo a co pri soucasnem systemu zabrani phisherovi rozprodat itemy za wallet cash a nasledne zakoupit za veskere penize nejaky svuj item na jinem uctu? tak ma na svem uctu ukradene penize a muze treba nakoupit klice a prodat pryc..
    zatim tedy nejdou prodavat hry, hm..

    totiz..ja sem aktualne zablokovanej (pred par dny sem musel reinstalovat steam (asi po roce ;)) ale nakupovat a prodavat normalne muzu..
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: Ne, už ho téměř skoro nepoužívám ;D Je to jen špatnej webovej prohlížeč s černym skinem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam