• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    SHASHA_KRASTY:
    PRAASHEK: Genuine věci můžete zpeněžit na marketu
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    presne tak, taky jsem nikdy zadnej TF2 item nekoupil, TF2 nehral (pouze jednou v zivote spustil) a presto mam 16 nejakejch TF2 nesmyslu .. :o)
    MICA
    MICA --- ---
    PRAASHEK: Genuine věci dostaneš, když si v přeprodeji koupíš určitou hru (např Awper si dostal při koupení CSGO v předprodeji), Black Rose dostaneš když ve hře (jejiž jméno si už nepamatuju) dosáhneš určitýho achievementu, Proof of Purchase dostali lidi, který měli TF2 před F2P updejtem z zbytek ti vydropoval při hraní
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    duke3d added..
    a memoriu jsem myslim nezminoval..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BOD: týmfortres jsou čuráci, v životě bych nemohl být tak opilý, abych si nějakou pičovinu k nim koupil
    BOD
    BOD --- ---
    PRAASHEK: nakupoval si v opilosti nebo ti je někdo trejdnul
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    neví někdo, jak jsem přišel k jednadvaceti items do TF Zwo?
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: hehe, tenhle manik mě taky furt votravuje :))
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SHARINGAN: Opravdu jsi jí řekl že se jmenuješ Rostislav Trololo a opravdu ti to sežrala (a zopakovala to po tobě)? Protože jeslti jo, tak to je geniální. :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: jen sázej, já se bavim :) taky bych rád přispěl do výzkumu, kdybych mohl, ale mě nepíšou... maximálně vám můžu nahrát jak se mi Ludmila Vyhmataná ze společnosti Ty-Debile snaží vnutit tarif, ale netuší, že ve skutečnosti mé jméno není Rostislav Trololo...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD: je to zvraceny, no..uznavam..ale rad bych zjistil, kde nastala ve vychove chyba :)
    BOD
    BOD --- ---
    _LEPIK_: baví tě chat s pětiletejma jo?:)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    jsem dojat, muj oblibeny prekupnik levnych her z ruska mi dal darek k narozkam.. :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    _LEPIK_: neprdáš (c) Máčenky... co víc dodat :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    dalsi z nekonecne rady beggarz, prijde mi to vtipn, treba ten twist na zaver..ale pokud si nekdo mysli, ze se to sem nehodi, tak nevahejte a dejte minusko, at vime na cem sme :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FRANCIK: slovo "marihuana" jistě generuje mnohem více kliknutí než slovo "klobouk" :)
    MICA
    MICA --- ---
    FRANCIK: A přitom se na nich vaří tísíce korun :)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    MICA: Klobouky bulvár nezjímaj.
    MICA
    MICA --- ---
    LKNFYI: A to ještě neobjevili Unusual klobouky do Team Fortress
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    hh :)

    Ikona marihuany až za 560 korun? Hráči ji kupují - iDNES.cz
    http://bonusweb.idnes.cz/ikona-marihuany-na-steam-08o-/Magazin.aspx?c=A130828_151808_bw-magazin_anb
    FALCO
    FALCO --- ---
    _LEPIK_: wow co se deje ? Patek? Musim si jit zainhalovat, trosku me to prekvapilo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam