• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    TOMAS3333: No pokud máš na mysli karty, tak ty se imho nejvíc řeší na marketu. Na outpostu a bazaaru mi moc neodsejpaly, spíš vůbec.
    Na těhle serverech lidi vyhledávaj spíš polozlodějský nabídky, než fér výměnu (Což je daný uživatelskou základnou na úrovni prodavačů předraženejch hrnců na zájezdech pro důchodce)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MICA: no ja som skor myslel trading ako vymena veci, nie obchod za peniaze. Teda skor nieco ako ten tf2outpost. Maju este vobec ludia zaujem o nieco take alebo sa uz vsetko riesi marketom?
    MICA
    MICA --- ---
    A na nePayPalové obchodování používám http://www.tf2outpost.com/ obchodují se na něm kromě TF2 věcí i karty a hry a imho se tam hledá líp než na steamtrades.
    Škoda jen, že to vyvíjej vocasové co to evidentně moc nepoužívaj, protože je to plné bugů (které se ale dají zkousnout).
    A pak ještě http://bazaar.tf/ , kterej je zas na druhou stranu dost dobře vyvíjenej (Buy now boti jsou moc fajn), ale zas není používat tolika uživateli jako outpost
    MICA
    MICA --- ---
    TOMAS3333: Používal jsem http://forums.sourceop.com/ (Nejuznávanější fórum pro obchodování TF2/Dota věcí přes Paypal) a změnit bych asi chtěl můj ban :D

    Imho by se hodilo kromě svázání se Steamem i svázání s PayPal účtem a požadování verifikovaného účtu, nebo případně tohle nějak někde výrazně indikovat.
    Protože neverifikovaný paypal = nemožnost ověřit stáří paypal účtu. Nové účty jsou používány pro chargeback podvody a k tomu ještě hrozí riziko, že přestože
    je uživatel co ti peníze poslal poctivý, tak se dost často stává že sám PayPal vyvolá chargeback (podezření z možného odcizení platební karty) a tebe pak
    čeká dost často neúspěšné prokazování toho, že obchod byl z tvé strany poctivý...

    http://www.steamtrades.com má imho váhu jako komentáře na Steam profilu = pro obchodování v penězích žádnou (Teda alespoň pro ty co se nechtěj nechat vojebat)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    TOMAS3333: Lidi
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    pouzivate niekto weby/fora na trading? Teraz mam na mysli nieco ako http://www.steamtrades.com/
    Ak ano, je nieco co by ste na nich chceli zmenit?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    Unholy Heights on Steam
    http://store.steampowered.com/app/249330/
    added
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: uf, uz jsem se lekl :)
    no a ano, je to odstupnovane, nejlepsi (pro mne) hry hraju, slusne/zajimave/podporyhodne koupim (0 odehranych hodin), nezajimave nekoupim..
    ja sem zvedav na BODa, s cim prijde.. :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: ja netvrdim, ze su radsej ked ju nekupis, o tom tu pisal niekto iny. ja tvrdim, ze su najradsej ked to hras a bavi ta to. ved na tom, ze dany produkt mas (a to ani nemusi byt kupeny) maju slusnu zakladnu uzivatelov postavene napr firmy Adobe a M$ (a podobne).
    a na druhu stranu, ked daku hru mas, priatel vidi, ze ju mas a ze mas na nej nahranych 0 hodin; to nevyzera moc pozitivne pre danu hru, ze?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: namatkou treba
    pocty prodanych kusu?
    vetsi viditelnost (pratele vidi, ze to mam)?
    zaroven je tu stale jista moznost, ze to spustim, zejo..
    a samozrejme, ze by jim pomohlo hodnoceni, to jim nicmene nemohu poskytnout :)

    takze kdyz to shrnu, myslis si, ze vetsina vyvojaru je radeji, kdyz si jejich hru nekoupim, ano?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: ty si im dal peniaze. a nic viac. co v tom mam este vidiet? ja mozem o tej hre povedat; je paradna! alebo je to mrdka!. ty nie. ty si im dal iba peniaze. a myslim, ze dost vyvojarom pomohlo ak sa o ich hre hovorilo, ze je dobra. ne? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: fakt v tom vidis jen ty penize? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: ak je tebou spominany vyvojar typu EA, tak ano, je stastny, lebo ma ++prachy. ak by som chcel byt zly, robis s vyvojarov EA_like_firmy :) ale asi som chory a ide mi to na mozek.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    TOMAS3333: upresnim tedy, ze ano, spusta lidi nakupuje hry jen kvuli tomu +1 gamecountu, ale v tomto pripade se v debate s hadiakem zamerujeme na hry, ktere nas do jiste miry zajimaji..nebo je alespon chceme podporit :) (hadiakovi vadi, ze jsem si nakoupil X-universe hry a nehraju je :)
    so se boda tyce, tak tam zatim nevim, co mu vadi :)
    TOMAS3333: pravdepodobne kombinace obojiho? slo by? :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TOMAS3333: Lepik to říká kulantně, já bych dodal že jestli mi (349 her, z toho tak 70 alespoň spuštěnejch, tj. spadám mezi shoppaholiky stoprocentně a kašlu i na dropování kartiček) aniž bychom se znali podsouváš tenhle způsob uvažování a vnitřní motivace, tak jsi píča.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    TOMAS3333: nechybi mi to tam, proc by melo? obavam se, ze jsi nepochopil o cem se bavime?
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    TOMAS3333: tak ona cela politika steamu je taky ve svy podstate zalozena na tom, ze lidi kupujou hry kvuli slevam a jak je patrny z toho boomu bundlu hlavne v poslednim roce, tak nacpat lidem neco, co vlastne vubec nechteji, je velmi snadna vec, kdyz to bude levny (jinymi slovy - ziskaji tim zisk i od tech, kteri by jinak vubec neutraceli).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    _LEPIK_: 3. nemam cas hru hrat, nechcem ju a pravdepodobne ju nikdy nebudem hrat ale aj tak si ju kupim

    ti tam chyba
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK:
    situace 1: nemam cas hru hrat, nekoupim si ji
    situace 2: nemam cas hru hrat, ale chci podporit vyvojare, takze si hru alespon koupim a nehraji

    v ktere situaci je podle tebe vyvojar smutnejsi? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: myslim, ze by z toho bol kazdy vyvojar smutny, ne? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD: a proc ti vadi, ze lide nehraji hry, ktere si koupili?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam