• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    HADIAK: treba do zitra to fixnou lepe a level ti ubyde ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    uz to, zda sa, fixly, aj ked lvl mi zostal. ale expy ubudli...
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    HADIAK: Já třeba mam 712xp, 462 her a 250+ odznak. Funguje pořád stejně.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HOMOLKA: nj bug, co ine sa dalo cakat :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    HADIAK: asi to neni jenom tvuj problem...
    Is Steam Counting DLC as "Games" in Profile Count Again? :: Games Collectors
    http://steamcommunity.com/groups/gamescollectors/discussions/0/648811126439138487/
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    kdyz by nekomu zbyl z indie gala alien spidy, tak se ho rad ujmu ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WIN_KLO: asi si neposluchal :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    HADIAK: Nepotvrzuji. V obou účtech, které už u mne byly přihlášeny se zapnutým sharingem, mají furt staré badge.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ehm heh... valvaci to asi trosku nedomysleli :)
    klient mi ukazuje 306 vlastnych hier (meta ukazuje 299) ale profil na webe ukazuje Games 523, lebo tam pripocital aj hry z family sharing-u a aj som dostal za to badge



    a expy, takze mam +1lvl (21).

    HEH :)

    takze kto chce par expov naviac, vie ako na to :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    no, ja tech komunikacnich kanalu pouzivam vic, nekdo rad pise na icq (icq taky hodne pouzivame v praci, protoze je dost efektivni a rozsirene), nekdo rad pise na skype, nekde pise jen pres gtalk, par zoufalcu opravdu pise primarne pres facebook..takze vsechny tyhle veci mam spusteny...
    co se nicmene tyce jmena, problem je v tom, ze je omezeny poctem znaku, takze jsem proste zvolil icq, protoze treba gtalk nebo skype by se tam neveslo :) no a nyx tam musi byt, protoze nejvic steam znamych pouziva nyx ~:)
    a hlavne icq je takovym synonymem netovych kecadel, takze kdyz napisu icq etc. tak si kazdy dosadi to svoje ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SHASHA_KRASTY: teraz je asi top facebook - ved aj v telke sa o nom hovori :)

    (osobne skacem medzi gtalk a facebook)

    ale sme tu OT.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SHASHA_KRASTY: So true
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    HADIAK: a co je top teraz?
    IMHO u instant messagingu je dulezity kolik tvejch znamejch to pouziva .. a ver tomu nebo ne, ale ICQ stale z mejch znamejch pouziva nejvic lidi, pouzivame to v praci, atd. atp. ... mluvim teda za sebe samozrejme, Lpk necht se vyjadri sam.. :o)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SHASHA_KRASTY: vsak jasne, pred 15 rokmi to bolo top, ale teraz? :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    HADIAK: .. uz asi 15 let :o)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_ pouziva ICQ? :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    congrat! Stovka uz neni daleko! :o)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nejake dulezite milniky ;)
    level 90

    odhad utracenych penez se prehoupl pres 500€


    na pripadny dotaz, proc jsem to radeji neutratil za neco normalniho, uvadim, ze kdybych nekupoval levely, nemel bych penize z emotikonu a pozadi, ktere mohu utracet za levely..etc
    ve vysledku mi stav penezenky postupne narusta a to za to jeste nakupuju obcas hry ;)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    VOZKA: lol to je dobrej vtip
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Spustil jsem Garry's Mod kvůli kartičkám, celkem jsem se těšil že si po dlouhé době zahraju na nějakým minigames serveru, ovšem zjistil jsem že nemám nainstalovaný HL2, takže ať vlezu kam vlezu, všude jsou chybějící textury, tj. růžová šachovnice. GMod to ovšem ocenil a dropl mi:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam