• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Já už jsem na nich vydělal dost, teď si chci zkusit vykraftit nějaký TF2 itemy :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: No na kartičkách jsem vydělal 5,85€ a nevím, jestli se mi chce kupovat připitomělej odznak... Kdyby karty stály 0,03, tak kupuju, vo tom žádná.
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: No já mám nastavený nákupy na 0.10 euro na normální karty na 0.50 euro na foil a na účtech pár stovek :))) Myslim si, že median do konce prosince klesne někam lehce k 0.10 euro. Poptávka to klesnout až na 0.03 euro nenechá.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BTW, tim, že je teď L4D2 zadarmo, spadne cena jeho karet. Koukám totiž, že mi účet, na kterej sem si teď "zadarmo" koupil L4D2 může dropovat karty.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: Nevim, zkoušet to nebudu :) Budete někdo něco kupovat? Pak dejte vědět.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: skončilo ? ještě ale stejně furt padaj za nákupy ne ?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Tak nám skončilo hlasování za kartičky... Jak se bude chovat trh? Anyone?
    MICA
    MICA --- ---
    Nechtěl by někdo Team Fortress klíče za 35 Kč? Ještě mi jich pár zbylo
    MICA
    MICA --- ---
    Neví někdo o nějakém skriptu pro hromadný nákup karet, nebo si budu muset něco sám napsat?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: sakra, cekal sem konecne prodavani her a ono tohle..ale asi neni divu, uz se jim to trochu vymyka z rukou imo, zkousel jsem vcera dispenser.tf a velmi pohodlne i pro bfu..tedy tak..
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: taky uz jich mam 10 pripravenejch, tak jsem zvedav .. :o)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    to je hezká vánoční zpráva :))

    Steam Allows Publishers To Disable Cross-Region Gifting | Rock, Paper, Shotgun
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/12/23/steam-allows-publishers-to-disable-cross-region-gifting/
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak jsem otevrel 42 boosterpacku..a 3 foily, to neni tak strasny..

    also fopper uz ma level 105 na tech sneznych badges, zajimave..
    Steam Community :: Steam Badges :: Holiday Sale 2013
    http://steamcommunity.com/id/fopper/gamecards/267420/
    MICA
    MICA --- ---
    TOMAS3333: Množství lidí se skriptama :))
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MICA: co sa zmenilo?
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Skript na to už dneska fakt nestačí :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: pokud nekdo vydelal spekulovanim na Steamu stovky €, tak si ted bude moci velmi snadno navysit Steam level. Staci nejakym skriptem kupovat karticky po 0.03€ a craftit :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    NECROMAN: tahle badge nema level cap - takze teoreticky muzes mit i vic jak 100 (ted jsem koukal na lidi se steam levelem vic jak 200 a jeden z nich ma tuhle badge na 76tym ... sileny :o)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WIN_KLO: ke konci to bude hodne zajimave, tipuji peak hodne nahoru - zakladni badge ma snad 100 levelu - 1000 karticek!, foil 20? levelu - 200 karticek, momentalne po 2€, ale jak se bude blizit konec, kazdy se toho bude chtit zbavit za jakoukoliv cenu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam