• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Hlasování ve „Volbě komunity“ již skončilo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WIN_KLO: trochu bych to tipoval, ze jak se bude blizit deadline, tak bude mit Steam cim dal tim vetsi potize s dostupnosti, protoze se kazdy bude snazit prodat zbyle karty nebo nakoupit levne nove. To same u Foil, kde ta cena take muze pekne klesnout.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    ... no koupit kartu z prvni desitky v listu bylo uz vcera nemozne )))
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: těžko říct... podle mě má takovejhle plán víc lidí a budou chtít nadělat nějaký easy xp... na trhu je sice karet strašně moc a logicky by měla jít cena dolu, i přes to že bude hodně lidí honit easy lvl, nicméně si myslim že cena zůstane stejná nebo větší, protože valná většina lidí netuší že ty karty zmizí a myslí si že to bude mít stejný průběh jako summer getaway
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WIN_KLO: vsechny jsem dneska strelil za 0.12 a behem peti vterin byly pryc. Jeste o vikendu to byla otazka deseti minut.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Stihne do 3. 1. padnout cena Snow karet na 0,03? Jak se bude trh chovat? IMHO, pokud klesne tak nízko, všichni to stejně vykoupěj, protože levelů je "nekonečně" a cena půjde během těch posledních chvil nahoru. Nebo těch karet za 0,03 bude tolik, že to prostě vykoupit nepůjde? Zatím jsem ještě neudělal badge a jenom prodávám karty. V posledních hodinách si chci udělat alespoň lvl 1.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    hotovo i presto, ze Steam porad hlasil chyby, dik zucastnenym :)
    mam lvl1 Winter Sale badge, zbytek na trziste a spokojenost.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Je tu nekdo, kdo ma cas na rychly obchod? Shanim snow globe 2, 4 a 9, nabizim 6, 7 a 8. Moje id
    Steam Community :: martinsuchan
    http://steamcommunity.com/id/martinsuchan
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    _LEPIK_: Vy ste ma... Vy ste ma... Vy ste ma... Gór!

    :-)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: tak uz je to pryc!
    TOHLE ale stale plati! Prosim, prosim smutne koukam.. :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Nechce nekdo emotikon a pozadi z ETS2? Je to :stop: a Under the Mountain. Mam to dvakrat...
    MICA
    MICA --- ---
    lvl 1000 je maximum?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD
    BOD --- ---
    HADIAK: lol, tak jsem se trochu uklik
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Nemate nahodou nekdo emotikon :dallas: z Payday 1 ? Vymenim za stejne drahej emotikon :TheD: z Payday 2 .. pekne prosim, smutne koukam ... :o)
    Jsou to tyto:



    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RENDORF: hm.. 10 minut? u mna cca pol sekundy... (ale uz aj to je dost velky lag :) )


    N0NECZ: mno jo. stara opera, treba staru ext a ta je uz nepodporovana a neaktualizovana.
    MICA
    MICA --- ---
    RENDORF: A stejně to spočítá hovno :)
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    _LEPIK_: Nejhorší je, že když kliknu na market, tak dalších 10 minut nemůžu nic dělat, protože mi to počítá, co jsem prodal a koupil ... (sice je fajn to vědět, ale uvítal bych, kdyby to bylo jen na "vyžádání").
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOMAS3333: Ok, tak v Chrome už změny pozoruju. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam