• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    SHASHA_KRASTY: No na poslední badge co jsem měl v plánu dodělat mi padl emotikon, přesně vystihující moje dojmy z itemů, které mi padli:
    :cfacepalm:
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hehe a jako posledni level tyhle badge me padnu erotikon, kterej se me uz od zacatku moooc libil ! :o)))

    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: tak jiz vyreseno ... dekuji Zelgarisovi a Rendorfovi :o)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Potrebuju SG 2 a 4, mam SG 5, 7 a 10
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Nevymnenite nekdo Snow Globe #6 a #7 (chci) za Snow Globe #9 a #10 (mam) ???

    protoze jak rikate nakupy na steamu jsou ted sileny.. :o)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Podle me by Steam marketplace pomohlo mit jak Sell offers tak i Buy offers + pokud by clovek mohl nakupovat davkove, treba buy request "5x Winter card #3 do max ceny 0.12"
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    _LEPIK_: via Paprikodlak! :)

    Jsem to tu chtěl zrovna postnout, no...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    Steam Market Helper for Greasemonkey
    http://userscripts.org/scripts/show/174037
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    NECROMAN: mno, uz ted je to docela na pytel, vyhledavani v 90% pripadu nefunguje a koupit nejaky vanocni karticky je o nervy, nerekl bych ze to s blizicim se koncem vyprodeju bude lepsi, spis naopak. a to je teprve dopoledne, tipuju, ze vecer to trziste spadne uplne.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WIN_KLO: jasny no. misto levelovani jsem nakseftoval alespon armu3, Bit.Trip a Payday2, tak uz nemam alespon tak smutnej profil.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    NAGASAWA: Jojo, já taky. Nic u sebe už nemám. Ale doufal sem, že to padne dolu a já si udělám alespoň 1 lvl :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WIN_KLO: no dalo se to cekat a jsem rad ze jsem se toho zbavil v klidu vcera jeste za slusny ceny.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Táák, a už jsem zahlídl kartu za 0,09, na tu si ale asi jen tak člověk nesáhne :D Market taky u dost stávkuje.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Hlasování ve „Volbě komunity“ již skončilo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WIN_KLO: trochu bych to tipoval, ze jak se bude blizit deadline, tak bude mit Steam cim dal tim vetsi potize s dostupnosti, protoze se kazdy bude snazit prodat zbyle karty nebo nakoupit levne nove. To same u Foil, kde ta cena take muze pekne klesnout.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    ... no koupit kartu z prvni desitky v listu bylo uz vcera nemozne )))
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: těžko říct... podle mě má takovejhle plán víc lidí a budou chtít nadělat nějaký easy xp... na trhu je sice karet strašně moc a logicky by měla jít cena dolu, i přes to že bude hodně lidí honit easy lvl, nicméně si myslim že cena zůstane stejná nebo větší, protože valná většina lidí netuší že ty karty zmizí a myslí si že to bude mít stejný průběh jako summer getaway
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WIN_KLO: vsechny jsem dneska strelil za 0.12 a behem peti vterin byly pryc. Jeste o vikendu to byla otazka deseti minut.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Stihne do 3. 1. padnout cena Snow karet na 0,03? Jak se bude trh chovat? IMHO, pokud klesne tak nízko, všichni to stejně vykoupěj, protože levelů je "nekonečně" a cena půjde během těch posledních chvil nahoru. Nebo těch karet za 0,03 bude tolik, že to prostě vykoupit nepůjde? Zatím jsem ještě neudělal badge a jenom prodávám karty. V posledních hodinách si chci udělat alespoň lvl 1.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    hotovo i presto, ze Steam porad hlasil chyby, dik zucastnenym :)
    mam lvl1 Winter Sale badge, zbytek na trziste a spokojenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam