• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    SHASHA_KRASTY: Rád bych něco co ukáže cenu všeho najednou, něco mi řiká, že si to budu muset nasoftit sám, což :(
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    MICA: enhanced steam ukazuje i ceny karet
    MICA
    MICA --- ---
    Netušíte jestli existuje nějaká webovka, která by uměla nacenit všechny karty a vůbec všechny věci v mojí Steam inventory? Něco alá http://backpack.tf/id/76561198063431914 jen pro Steam Inventory a s cenama ze Steam Marketu
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Pressure
    Pressure on Steam
    http://store.steampowered.com/app/224220/
    75% OFF Pressure 9.99€ 2,50€
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    RAPTORCZ: ja podobne, jen pokud nejsou zbyvajici karty drahe, tak je dokoupim a hned dam prodat emotikony a pozadi, prekvapive to docela drzi..
    no a prebytecne karty prodam az zas bude nejaky sale s kartickovymi akcemi (minule sly ceny pekne nahoru, tak jsem vyprazdnil inventar :)
    boostery hned vybaluju a pripadne foily prodavam, to mi take udrzuje kredit..
    obcas nejaka spekulace, treba naposledy kdyz removnuli nascar 2013, tak jsem nakoupil karty/emo/.. nekdy vyjde nekdy mene :)
    MICA
    MICA --- ---
    RAPTORCZ: Prodá se to (samo) na Steam Marketu :)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Co s kartama vlastne delate? Ja je dropnu a kdyz se povede slozit serii, tak udelam badge. Ale jinak mi tam lezi spousta neuplnych serii. Prodavat je nechci, max menit za jine, ale jsem hooodne pasivni trader teda.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    :))
    MICA
    MICA --- ---
    Pokud Vám to ale vyloženě vadí, tak stačí říct a můžeme zůstat jen u nabízení slevovejch giftů, který jsou dobrý akorát tak na poslání do trashbota :)
    MICA
    MICA --- ---
    TOMAS3333: Nevim, čekal jsem, že se to někomu stejně línému hodí a zbytku to v téhle né moc živé diskuzi bude putna...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MICA: ked chces robit co robis, nemozes to aspon robit nejak tajne? karty ma vobec ale vobec nezaujimaju, ale to som tu naozaj jediny, koho to vytaca?
    MICA
    MICA --- ---
    SHASHA_KRASTY: Chápu no :)

    Zatim to ale šlape, jen jedna hra nevydropovala jednu kartu
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: myslim, ze i s mym pomalym netem tohle pouzivat nemusim ... preci jen, jde jen o dropovani karet, zeano.. :o)
    MICA: diky za tip, ale tohle asi fakt nee..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HADIAK: akorát ravaged nikdo nehraje, pokud vim :) teda alespoň se to traduje (nemyšleno "trejduje" :)
    MICA
    MICA --- ---
    Ach ta prokrastinace, kvůli hroznýmu množství nevydropovanejch her jsem si na generování toho bat
    skriptu spáchal GreaseMonkey skript, tak kdyby někdo měl taky zájem http://pastebin.com/wxuizMyt
    Stačí to pak jen vycopypastovat z konzole a hodit do bat souboru :)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: a pritom take dobre hry...
    MICA
    MICA --- ---
    Tož, tak se skriptem vydropovalo všechno co mělo


    HADIAK
    HADIAK --- ---
    D13: Purchase The Ship and receive two extra activations to send to your friends! Additionally, any user that receives a gift activation will be able to give one additional activation to a friend.

    skoda, ze ta co som dal niekomu na nyxe sa "Stratila"...
    D13
    D13 --- ---
    kde berou vsichni ten The Ship Complete Pack. Je jeste nejaky zpusob, jak jej ziskat free?,)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: nevim presne, ale normalne editorem..urcite dogooglis..
    no a pulhodina na drop je znacne optimisticka, nekdy jo, nekdy hodina ;)
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Jak řikám no, na hlavním účtu (ani kompu, na kterym hlavní účet používám) SAM nikdy ani nebyl, takže je to na vlastní nebezpečí. Jak se dá změnit ID hry?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam