• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    MICA: kdyz uz ses u toho debuggingu, tak tuhle kartu me to od zacatku neukazuje .. respektive ukazuje to cenu jako "unknown" ... nevim proc, normalne na marketu je, navic za solidni cenu :o)
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Díky, opraveno :o)
    MICA
    MICA --- ---
    Ci we, chyba, která je prožraná všema mejma botama a skritptama, lol. Uvozovky, věčnej problém :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: a nechces ju, pre istotu, chapes, kupit za take.. povedzme euricko? :D :D

    /ok, nepredavam.
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Super dík, tak se jí nezbavuj dokud ten bug nefixnu :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: mam CLASS A4 "MALLARD"
    MICA
    MICA --- ---
    Nemá náhodou někdo tuhle kartu http://steamcommunity.com/market/listings/753/24010-BR%20Class%20421%20%224CIG%22 nebo jinou kartu jejíž jméno končí uvozovkama?
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Ještě se mi uplně nepovedlo vyladit sniffování. Při 30k položkách, přeskakování itemů ve vyhledávacím seznamu a náladovosti Steamu holt semtam něco uteče.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    pri jednej mam "Unknown" :)
    MICA
    MICA --- ---
    Takže poděkujte HADIAKovi za dodání kusu na ty zvrhlé výpočty pro počítání ceny bez poplatků :)

    http://steam.micovo.cz/inventory/?id=potatohero&sortby=price

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: mas v poste :)
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Sniffuju jen konečný ceny, dodělat sniffování i cen bez poplatků bych mohl, ale moc se mi tim zasírat SQLko nechce :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: beries ceny z marketu? asi nie separatne z kazdej polozky, co? bo tam tie ceny su aj bez poplatkov, nemusel bys nic pocitat.
    MICA
    MICA --- ---
    Asi budu za lamu, ale na to abych z tohodle dostal inverzní vzoreček fakt nemám duševní sílu :)

    $fee_dev = floor($price*100*0.1)*0.01;
    $fee_pub = floor($price*100*0.05)*0.01;
    $fee_dev = ($fee_dev < 0.01) ? 0.01 : $fee_dev;
    $fee_pub = ($fee_pub < 0.01) ? 0.01 : $fee_pub;
    $price_w_fees = $price + $fee_dev + $fee_pub ;
    MICA
    MICA --- ---
    Jestli jsem někdo hodíte PHP kód jak spočítat z výsledný ceny cenu bez poplatků tak to tam klidně přidám viď ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    WIN_KLO: Sry, missed that
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    ZELGARIS: Přesně to jsem navrhoval níže, ale moc se to Micovi nelíbilo :/
    MICA
    MICA --- ---
    ZELGARIS: Ty se počítaj hrozně debilně :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MICA: Jeste by to chtelo odecist poplatky za prodej pres market, kdybychom prodavali za tu cenu, co tam je ted.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam