• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICA
    MICA --- ---
    ZELGARIS: To netušim, jsem vždycky jen nechal nakoupit přes https://github.com/Maxx53/SCMBot 5 setů CSGO karet, ty přeposlal na alt, vykrafil a poslal si summer karty zpět a ty prodal nebo vykraftil.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MICA: Kolik to zabralo realneho casu?
    MICA
    MICA --- ---
    Já jsem updejtnul 17 altů na level 10 (zbylé 3 už jsem s levelem vyšším než 8 měl před výprodejem) a teď jen zbejvá čekat co všechno
    napadá do konce výprodeje nebo jestli náhodou nevyhraju hry z wishlistu (skromě jsem všude do wishlistu naházel South Park,
    Call of Duty®: Ghosts - Digital Hardened Edition a Steam Greenlight Submission Fee :D)
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    NECROMAN: taky mi padla, za 1.20 sla do sveta...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hehe vypadla mi za hlasovani SS Foil karticka c. 5, jde se prodat :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Díky lepikovi za change
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Padla mi foil Summer Adventure Card 5 a nevim co s tim (karty celkove moc neresim). Jestli o ni nekdo mate zajem za nejaky revans, tak dejte echo do posty, jinak to strelim za prumerku na marketu...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: posli trade offer...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Nabízím 5, 7 a 8. Potřebuju 9.
    JANOS
    JANOS --- ---
    TOMAS3333: Na moj pripad sa to bohuzial nevstahuje
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    JANOS: nemoze toto pomoct? http://steamcommunity.com/groups/community_market/discussions/0/540744934336786360/
    alebo to je uplne cisto iba na nove karty? netusim
    JANOS
    JANOS --- ---
    RAPTORCZ: Supr :( Mohl jsem si aleson ty badge usetrit na den kdy muj team vyhraje ;)
    D13
    D13 --- ---
    minule jsem pridal novou kartu a mel sem obdobnej problem, cca tyden bez jakychkoliv trasnakci
    ty jejich opatreni kazdyho jenom otravuji,))
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    JANOS: Ouch...
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    JANOS: Ne, komplet trade veci jsou vyplne po resetu hesla. Nikdo ti nic neposle, ani ty nikomu.
    JANOS
    JANOS --- ---
    To si delaj prdel....

    Oh nooooooes!
    Sorry, some kind of error has occurred:
    You recently forgot and then reset your Steam account's password. In order to protect the items in your inventory, you will be unable to trade for 4 more days.

    Muzu alespon prijimat nejake gifty nebo tak neco? Jinak nevim jak mam vycraftit badge dalsi dny...
    JANOS
    JANOS --- ---
    JANOS: Vypadl mi letni Foil \o/ Nekdo na tu vymenu 4,5,7 za 1,2,8 ? Uz nemam co zitra craftovat, kdyz nemam pristup na market...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    CRUSHEER: Pokud si je koupíš jako Čech přes ruskou IP a pak si to přes ruskou IP aktivuješ, tak budeš mít problémy, pokud si ovšem najdeš rusa, který ti na Steamu koupí danou hru a pak ti ji dá přes trade, tak můžeš být v klidu.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    A slyseli jste nekdy o tom, ze by se banovalo za hry z ruska, nebo se jen mazaly?
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    MICHIGAN: To není pravda, nakupuju steam hry na Amazonu celkem pravidelně :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam