• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Na hlavnim kompu jsem zalogovanej jen jednim účtem a to jak ve Steamu tak ve všech browserech...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    HADIAK: Chceš tím snad říct, že není normální mít 16 alternativních účtů?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nepouzivat 16 alt accountov? ale len tip no.. ;)
    MICA
    MICA --- ---
    Nemáte tip jak ten debilní Steam přinutit aby trade offers fungovaly déle než pár vteřin po spuštění Steamu? =__=
    MICA
    MICA --- ---
    Achjo, proč musí normální lidi trpět kvůli vymatlancům co se nechaj hijacknout.

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novinka na Steamu - graf Buy a Sell orders u karticek - hotovy Wall Street :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Jdou. Vlastní zkušenost.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    NECROMAN: oki, tak jo, asi zkusim. jsem prave nevedel, jestli jdou jeste craftit.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICHIGAN: vsechny vykrafteny badge pridavaji body, SS 2014 pridavaji 10/100 za klasik/foil, ostatni za 1/10 za klasik/foil.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    tak me napada - pridavaj tymovy body i ty lonsky summer getaway karty? na marketu jsou ted opravdu za par centu, tak zvazuju, ze by se toho dalo vyuzit.
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    tak uz mam jen 3 a chybi 4,6,7,8,9.. nejakej dobrak od kosti, co da 5ks za 1?:DDD
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    vymenim summer sale card 2 a 3, potrebuju 4,6,7,8,9,10
    MICA
    MICA --- ---
    Takže i s napsáním votování tak 3,141592 přestávek na kafe

    MICA
    MICA --- ---
    ZELGARIS: To netušim, jsem vždycky jen nechal nakoupit přes https://github.com/Maxx53/SCMBot 5 setů CSGO karet, ty přeposlal na alt, vykrafil a poslal si summer karty zpět a ty prodal nebo vykraftil.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MICA: Kolik to zabralo realneho casu?
    MICA
    MICA --- ---
    Já jsem updejtnul 17 altů na level 10 (zbylé 3 už jsem s levelem vyšším než 8 měl před výprodejem) a teď jen zbejvá čekat co všechno
    napadá do konce výprodeje nebo jestli náhodou nevyhraju hry z wishlistu (skromě jsem všude do wishlistu naházel South Park,
    Call of Duty®: Ghosts - Digital Hardened Edition a Steam Greenlight Submission Fee :D)
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    NECROMAN: taky mi padla, za 1.20 sla do sveta...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hehe vypadla mi za hlasovani SS Foil karticka c. 5, jde se prodat :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Díky lepikovi za change
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Padla mi foil Summer Adventure Card 5 a nevim co s tim (karty celkove moc neresim). Jestli o ni nekdo mate zajem za nejaky revans, tak dejte echo do posty, jinak to strelim za prumerku na marketu...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: posli trade offer...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Nabízím 5, 7 a 8. Potřebuju 9.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam