• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICA
    MICA --- ---
    Přemejšlim jestli vyzkoušet jaký je maximální množství buyorders :D Např. podchytit si všechny foil karty.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RENDORF: vzalo to nejnizsi nabidku, co tam aktualne byla. Tak to podle vseho funguje, ze dokud existuje buy order vyssi nez nejaky sell order, tak nejvyssi buy order dostane nejnizsi sell order.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    FUUUUUUUUUUUUUUUU. Ten novej nákup je pekně na (_i_)
    Omylem jsem zadal nákum za 0,6 místo 0,06 a ten idiot místo aby vzal nejnižší nabídku co tam byla za 0,11 tak mi to koupilo za 0,19 ...
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Ano, vypadá to, že buyorders jsou aktivní na všech appid:753 itemech
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    _LEPIK_: Taky tak, error 11 a 16 projdou, ale u me treba jen pres browser - pres klienta tak 50/50
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vypada to, ze Buy a Sell orders jsou uz aktivni i na ostatnich kartickach:
    Steam Community Market :: Listings for 35720-Amadeus
    http://steamcommunity.com/market/listings/753/35720-Amadeus
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Na hlavnim kompu jsem zalogovanej jen jednim účtem a to jak ve Steamu tak ve všech browserech...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    alty sou povoleny, jen je nesmis zneuzivat ve velkym, 16 nic neni imo..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KYRBI: nejsom si isty, spytaj sa pre istotu na podpore ;)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: mi to funguje, sice hlasi chyby, ale prakticky vzdy projde, tobe ne?
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    HADIAK: Chceš tím snad říct, že není normální mít 16 alternativních účtů?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nepouzivat 16 alt accountov? ale len tip no.. ;)
    MICA
    MICA --- ---
    Nemáte tip jak ten debilní Steam přinutit aby trade offers fungovaly déle než pár vteřin po spuštění Steamu? =__=
    MICA
    MICA --- ---
    Achjo, proč musí normální lidi trpět kvůli vymatlancům co se nechaj hijacknout.

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novinka na Steamu - graf Buy a Sell orders u karticek - hotovy Wall Street :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Jdou. Vlastní zkušenost.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    NECROMAN: oki, tak jo, asi zkusim. jsem prave nevedel, jestli jdou jeste craftit.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICHIGAN: vsechny vykrafteny badge pridavaji body, SS 2014 pridavaji 10/100 za klasik/foil, ostatni za 1/10 za klasik/foil.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    tak me napada - pridavaj tymovy body i ty lonsky summer getaway karty? na marketu jsou ted opravdu za par centu, tak zvazuju, ze by se toho dalo vyuzit.
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    tak uz mam jen 3 a chybi 4,6,7,8,9.. nejakej dobrak od kosti, co da 5ks za 1?:DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam