• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    JANOS
    JANOS --- ---
    Shanim 4,5,7 mam navic 2,3,8,9
    KEJML
    KEJML --- ---
    I já dnes díky lepiovi připravil svou první kompletní sadu. Kdybych věděl, že má takovouhle zásobu, mohl jsem místo prolízání trade for hrát nějakou skutečnou hru, ale tak docela jsem se u toho bavil :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    děkuji lepikovi za výměnu karet. vykraftil jsem první set a stálo to zahovno
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    KEJML: zadny system ;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    _LEPIK_: Ty máš neuvěřitelnou zásobu :) Měníš dle nějakýho systému? Mám navíc dvě 4, sháním 6 a 8...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    NOIZER: tak mi posli trade offer
    Steam Community :: _lepik_[gravity's rainb☮w]
    http://steamcommunity.com/id/lepik1938/
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    uz zase jedou cerveny... ale cervenej token sel dolu ... uz jen za pet! :o)
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    tak porad tu mam 2x #3 navic, shanim #4,6,7,8,9
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    HADIAK: no, v minuly dny tam ten naskok prave byl uz behem prvnich nekolika minut, tak jsem zvedavej, jak dlouho to vydrzi tedka.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICHIGAN: *dnes*? ved to teraz este len zacalo :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    tak jim to ten napor nevydrzelo.. a ja doufam, ze jsem neprisel o karty.
    ale jinak ta adventure je dneska skoro jak dostihy, hodne vyrovnana.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    NECROMAN: akorat koukam, ze ta Recent activity tam uvadi cenu karticky bez tech 15% pro Steam, to je tak trochu k nicemu.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    RED POWAH!
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hmm red token za 7 babek ... slusny... :o)
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nechce někdo tradovbat summer sale karty, že bych si udělal svůj první badge? :) Nabizím 4 (dvakrát ;) ), 9, 10. Sháním 2, 3, 6, 8
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    NECROMAN: To říkáš, jak si myslíš, že to má fungovat (a jak si i já myslím, že by to mělo fungovat), ale ve skutečnosti mi to prostě vzalo náhodnou nabídku, která byla v rozahu, ačkoliv tam bylo další minimálně 50 nabídek za mnohem nižší cenu !
    MICA
    MICA --- ---
    Přemejšlim jestli vyzkoušet jaký je maximální množství buyorders :D Např. podchytit si všechny foil karty.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RENDORF: vzalo to nejnizsi nabidku, co tam aktualne byla. Tak to podle vseho funguje, ze dokud existuje buy order vyssi nez nejaky sell order, tak nejvyssi buy order dostane nejnizsi sell order.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam