• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    JANOS
    JANOS --- ---
    RAPTORCZ: Koupim si 10 her, nainstaluju, offline mod, vytahnu ethernet. Az hry dohraju, pocitac NAFORMATUJU a pozadam o refund. Opruz s reinstallem windows za usetrencyh $500 stoji, ne?
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    No podle me je reseni jednoduche. Ve chvili, kdy pustis steam, tak se provede sync. Pak uz je easy zjistit, zes hru hral x hodin a pozadals o refund. A pak se dej vule Bozi. Moc dobre nelze dlouhodobe byt offline, protoze takto se udela pouze 1 refund a konec.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DEUSOPTIM: No sorry, ale to tě jako potenciální zneužití nenapadlo hned? Pokud vim tak to tady nikdo nedělá, ale taky by mě zajímalo jak to maj pořešený, protože NĚKDO to určitě zkoušet bude.
    JANOS
    JANOS --- ---
    DEUSOPTIM: Cely muj prispevek mel byt dotazem aby bylo jasno. O zadny refund jsem nezadal a ani neplanuju...
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    JANOS: lol...kvetoucí česká kreativita....
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    JANOS: A neni tam kvuli tomuto a dalsim vecem tech 14 dni na poslani penez do penezenky? Popravde bych cloveku, co toto udela, dal perma ban na account a refund neudelal.
    JANOS
    JANOS --- ---
    DEUSOPTIM: Jak to funguje? Koupis hru, nainstalujes, nahodis offline mod, paris. Az dohrajes, na druhem pocitaci v onlne modu zazadas o refund. Po refundu syncnes account. To zni jako koledovani.
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Klasika, Valve udelal neco dobreho (moznost refund), a vychcanci toho ihned zacinaji zneuzivat.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    me dropla jedna karticka i jsem dostal refund, takze asi jak rika lepik ;)
    TERZ
    TERZ --- ---
    DEUSOPTIM: Zatím jenom dva :) třetí teprve přijde. Ale o dohrání Miscreated a ARKu jsem nic neříkal (jde to vůbec? :D)

    ZELGARIS: Jop, jakmile přesáhneš limit dvou hodin tak už ti v helpu možnost refundu nevyskočí. V podstatě jsem chtěl otestovat jak ty hry tak refund systém. Bohužel kartičky ani achievmenty nebyly takže nemůžu říct jak to ovlivňuje refundy.
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    ZELGARIS: nevím už co za hry ale vešel se do těch dvou hodin...o achievech a právě ani kartách nemluvil
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    DEUSOPTIM: By me zajimalo, co to bylo za hry a jestli se vlezl do limitu dvou hodin (a jestli byly bez achievementu).
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    _LEPIK_: ok..dneska mi říkal TERZ že už refundnul 3 hry a všechny je stačil dohrát :-)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    afaik to neresi, pouze v pripade, ze to budes zneuzivat, tak ti prestanou refundy poskytovat..
    dle jake metriky budou urcovat, co je a co neni zneuziti..tezko rict :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle mě ti zůstanou, klidně je můžeš i mezitím prodat/vyměnit
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    NAVARA: nechápu...koupim si hru budu ji hrát hodku a půl...padnou mi tak 2 karty,rozhodnu se hru vrátit a ty karty mi pak zůstanou bo si je vemou taky....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEUSOPTIM: nevrátíš, protože jsi už hru hrál (a do dvou hodin ty karty všechny nepadnou)
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    aloha borci...nevite jak je to ted s kartičkama u her,ktere je dropujou.....a vy tu hru vrátíte steamu.....thx
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Plha se hlásí!
    :o)))
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    HOMOLKA: Uz dva dny a jsou marketable a tradable hned, pokud je vytvoris z tradnutych karet a ne karet z marketu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam