• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICA
    MICA --- ---
    LOJZEE: Jedinej kdo opravdu vydělává jsou provozovatelé webů :) Škoda, že mám málo času a webařina je pro mě hroznej vopruz, jinak bych už nějaký takový šmelinářství taky provozoval.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LOJZEE: Tez nic, zatim mi padla jedna modra. Tak ja hraju CSGO vylozene jednou tydne na ten drop a abych neprisel o aim :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZELGARIS: to bych byl rad, ale zatim jsem nic nezaznamenal. ale videl sem treba peknou fialovou jak nekomu padla na konci hry.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZELGARIS: vetsinou pouzivam otaznik, to je "?" tohle :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Nic to ale nemeni na tom, ze pres ten drop system pri rankupu ti muze padnout neco cenneho.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LOJZEE: Sorry, ja si vylozil ten tvuj komentar jako dotaz :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZELGARIS:
    MICA:

    ne, jsou ruzny weby jako csgopoker a steampoker, kde prodas nepotrebny skiny ze hry za valuty treba do pokru nebo do nejakejch losu nebo automatu a hrajes o to a za vyhru si ale pak zas muzes koupit skiny v ramci toho webu. ziskal jsem takhle dve cerveny a spoustu modrejch a fialovejch.
    MICA
    MICA --- ---
    LOJZEE: Phishingem leda tak :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LOJZEE: V CS:GO levelujes, pricemz 1x kazdy tyden pri rankupu ti muze padnout drop ve forme nejakeho skinu. Je tam mala sance, ze to bude nejaky vzacnejsi skin v ramci desitek EUR treba.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MICA: daji se ziskat i jinak, pres ty krabice to je zlodejina a troufalost :)
    MICA
    MICA --- ---
    MATEEJ: Kosmetická záležitost. Nabídka vs. poptávka dokáže zázraky :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MICA: A to jako herní silou, nebo je to jenom cenově strašně přefouknutá kosmetická záležitost? (Taktéž CS nehraju.)
    MICA
    MICA --- ---
    RAPTORCZ: Tyhle věci se získávaj odemykáním krabic klíčema (klíč stojí přes 2 eura), náhoda, že ti padnou z krabice je asi stejná jako, že vyhraješ ve sportce :)
    Cena věcí na obrázku je 1000~2000 euro za kus.
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    MICA: Sorry za blby dotaz (CS nehraju), ale tyhle veci nejak dropujou v CS a prodavaji se za takove ceny???
    MICA
    MICA --- ---
    JANOS: Hmm, takže asi nemá cenu stackovat love až do 450 EUR, protože to stejně zas vyžerou nějaký rusáci, achjo
    JANOS
    JANOS --- ---
    MICA: Mozna to bude velikosti penezenky v jine mene..
    MICA
    MICA --- ---
    Trochu mě děsí, že předemnou budou buyorders jako v tomhle případě http://steamcommunity.com/...ings/730/Sticker%20%7C%20iBUYPOWER%20%28Holo%29%20%7C%20Katowice%202014
    Nechápu jak se někomu podařilo dát buyorder vyšší než je maximum, který je možný mít v peněžence (450 EUR)
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Máš na mysli Buy orders přes API? U Killing floor maj buy/sell orders všechny itemy, ne?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: u killing flooru 2 to takto funguje, uz sem na tom nemalo najarmulkoval..s csgo nicmene nemam zkusenost..
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Už je to doimplementované i u ostatních itemů. Takže botování na marketu je definitivně u konce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam