• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LUCKY_BASTARD: pokud sezenes nekoho, kdo se nebude bat toho, ze si muzes kdykoli ucet nechat od podpory vratit zpet.. :)
    ale zas takovych vzpominek, kdyz kouknu na odehrane hodiny..nebude ti to chybet? ;)
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    Nevím jestli to sem úplně patří, ale uvažuji o prodeji steam účtu
    https://steamdb.info/calculator/76561198044254203/?cc=us
    459 her, v inventáři nějaké karty, pár odznaků, etc, víc infa v poště

    Případně vymínuskujte a smažu, nebo rovnou smažte, díky
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    vali se mi tu 50% selva na CIVku chce to nekdo
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    nemel by nekdo prebytecny abzu z tohohle bundlu?

    Humble Day of the Devs Bundle 2017 (pay what you want and help charity)
    https://www.humblebundle.com/day-of-the-devs-2017

    vymenim dle vyberu za kod na The Wolf Among Us, Endless Legends, Galactic Civilizations III, Borderlands 1 ci 2 nebo za dalsi veci (prevazne z bundle stars, napr. shadowrun returns, midnight mysteries serii a casual veci)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    KOCOURMIKES: Taky můžu poskytnout, kdyby někdo chtěl...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Zajemce?

    50% OFF Civilization VI Digital Deluxe
    Steam
    Steam
    Coupon
    50% off on the title Civilization VI Digital Deluxe.
    Can't be applied with other discounts.

    (Valid until 10/30/2017, 6:00:00 PM)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    ZELGARIS: tak predesla verze taky mohla cist a menit data, ale jen na seznamu par stranek
    rollbacknul jsem na tu posledni pred velkym updatem, ale jeste jsem netestoval
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    ZELGARIS: Máš pravdu, musel jsem to omylem odkliknout...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Bavime se o techto permissions? Tipnuto pred minutou


    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    RAPTORCZ: Poslední verze už je u mě OK, ten permission zmizel.
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Hele, jak je na tom ted ten Steam Inventory Helper? Rollbackli to, nebo je ziva ta fraudnuta verze? Pripadne jde nejak instalovat stara verze? Nejsem expert na Chrome extensions :-D
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    kdyby nekdo chtel...


    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    PRIVATE_PILE: já si právě nikdy nejsem jistej ... no nic, jdeme "odznáčkovat" .. :o)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    RAPTORCZ, SHASHA_KRASTY: Ja treba vzdycky cekam na summer/winter sales, protoze mi padl nejaky rozumny kupon snad jen jednou a i tak to bylo 90% off na hru za 3 EUR.
    AFAIK jsou kupony vec, kterou musi developer pro kazdou hru povolit a nastavi si i maximalni % + je na steamu tolik her, ze sance na opravdu dobry kupon neni tak velka.
    Ale zas chapu, ze kdybych byl sberatel, tak muzu mit nejakou shit hru za 0,05 EUR, tak proc ne :)

    Zimni slevy by mely mit zase sale karticky a to mas za par mesicu.
    PRIVATE_PILE
    PRIVATE_PILE --- ---
    SHASHA_KRASTY: myslim, ze az o vanocich budou steam sale karticky.. nepamatuju si, ze by byly nekdy na podzimu.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    RAPTORCZ: -90% je fajn, ale já který nemám víc účtů na dolování "steam sale" kartiček, tak možná radši ta kartička pro co největší steam sale badge .... ale samozřejmě je to různé a dělám to tak různě, někdy tak, někdy tak ... jako jestli budou zase "steam sale" kartičky až o Vánocích tak na to seru, a jdu dělat odznáčky .. to byla moje hlavní otázka :)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Hmm, co je zajimavejsi - slevovy kupon (-90% celkem potesi) nebo "steam sale" karticka?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Hele mám nabito pár kompletních badgí ... mám "odpálit" nebo bude co nevidět nějaká akce?
    (kdy se vlastně dá očekávat nějaká akce v který by místo pitomejch slevovejch kupónů padalo něco zajímavějšího?)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jestli myslíte verzi 3.0.1.9, tak ano používám ... jen ke dropování karet ... a dobrý, nevidím problém .. :o)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    mi ve stare verzi blbne !play, nefunguje zastaveni..cili casem mozna budu novejsi potrebovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam