• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TETA_JELENA: Tam jsme se loni byli podivat, na te farme, my bydleli nakonec asi o 2km vedle, mnooohem levnejsi pension s prijemnymi majiteli a naopak vlastne mnohem lepsi, protoze tam mel clovek vse pro sebe, soukromi, zadne davy lidi jako tady, tam navic valci s mouchami kvuli zviratum a ani ty sluzby za moc nestoji :-(

    Chaloupka pod Blaníkem
    http://www.chaloupka.euweb.cz/uvod.html
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    tady vsude tydenni pobyty

    www.penzion-upolenu.cz
    Ubytování Třeboňsko - ubytování v penzionu U Draka v Třeboni
    http://www.penzionudrakatrebon.cz/
    www.penzion-ucapa.cz

    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RENFRI: 200 za den, to je dost, co? Já platila loni v létě za B sto korun a taky mi to vlastně přišlo divný, když lákají na dítě zdarma - postýlku neměl.


    ROMANICAK: nevím jak moc cestujete, nebo teda jakým stylem, ale nám to jde i s malým dítětem.

    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    RENFRI: prosimte, to s tema 200 za dite i bez naroku na luzko maji snad vsude a tez me to prijde divny. clovek by pak nechal za dovcu v treboni stejny prachy, jak kdyby letel do recka. u nas zatim vsude peklo s tema tydennima pobytama.:(((

    chceme jet na 4 dny do pensionu a na dalsi 4 dny do kempu, nechci trcet nekde tyden.
    ty ceny jsou dost prestreleny. kamoska jezdi kazdy rok na tyden sem http://www.farmablanik.cz/ubytovani


    nadhera, ale co tam clovek necha za tyden...ehm. i tak tam chci jet aspon na 2 noci, tak jsem zvedava, jestli pujde kratsi, nez tydenni pobyt.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TETA_JELENA: Ha, prave domlouvame ubytovani v Treboni na srpen :-)) S timhle jsem se nesetkala, ze by byl problem, ale zatim mame jine speky - bud chteji platit za prazdna luzka na viceluzkovych pokojich a meneluzkove uz nemaji nebo za male deti (do 3 let) 200,- na den, coz nam prijde moc, pripadne nekomunikuji a podobne, ted uz mame v uzkem vyberu tri a snad to dneska zarezervuju!
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    tohle auditko jsem zalozila v tuhle chvili proto, ze shanim na leto ubytovani v Treboni n mene nez tuden, respektive 4 noci a zatim jsem se vsude setkala jen s tydennimi pobyty. byla bych rada za nejaky pension zamereny primo na deti.

    muze mi nekdo poradit, pokud ma zkusenost prosim?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    i kdyz je v tuhle chvili otevreny klubik na cestovani s detmi a psy, coz se mi tez hodi, tak bych rada navazala timto klubem a nasla spolecnou rec, co se tyce ubytovani, letani, zajimavych mist nejen v CR atd....

    takze meze se nekladou. treba se na zklade nejakych zajimavych zkusenosti dozvim neco, co mi otevre moznosti cestovani s dcerkou jinak, nez mam v planu:)))

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tahle diskuse se mi hodi, zena se boji, ze s detma nepujde cestovat po svete :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam