• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUANTI: my nějak poslední dobou jezdíme na šumavu dost často a úplně jsme přestali používat silnici na ČB....je hrozná....jezdíme přes příbram a strakonice a je to o 100% lepší !
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    RENFRI: originální :)))
    MEDVED007: hmm, v Českém ráji jsem byla ještě jako těhotná - na podzim, mám to v užším výběru...
    PEPAZZ: naše v autě většinou spí, ale nechci to moc pokoušet :) navíc těžko říct, co bude v létě, žejo :)
    KATIA: to zní taky krásně :D Poděbrady jsou super, ale byla jsem tam zatím jen v zimě, určitě mám v plánu to napravit...
    PETATA: já miluju Šumavu, ale nenávidím tu silnici na jih, tak právě ještě váhám...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    VERONIKA22: na Barrandove je pry taky takova minizoo, ale presne kde bych se ti musela zeptat mamky, pry je to nejak nove udelane
    PETATA
    PETATA --- ---
    QUANTI: nasi Naty bude stejne jako vasi holcicce a planujeme Lipno (trosku dal), miluju Slapy, Jizni Cechy a v zari chceme do Chorvatska. Planu hodne, tak uvidime :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    VERONIKA22: chybi ti tam i zookoutek v chuchelskem haji, je to od reky kapanek do kopce ael o neco vetsi nez ta zbraslav.

    https://plus.google.com/111057379966022939098/about?hl=en
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    VERONIKA22: ještě tady:
    Občerstvení Vagon - Polnička
    http://www.vagonpolnicka.cz/uvod
    Není to tedy primárně o zvířatech, ale jsou tam taky.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    bude taky otevřený nový malý zoopark v milíčovském lese
    Zoopark Milíčov
    http://www.wzd.cz/zoo/EU/CZ/00cz_praha-zpm.htm

    a už dneska je tam taková celkem slušná sbírka zvířat u milíčovského rybníka....ale nevím, jestli by se to kvalifikovalo na samostatný výlet....jsou tam prostě víceméně všechna běžná domácí zvířata včetně koní, které tam má ustájené policie ČR a jezdí na nich v lese hlídkovat
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDVED007: áááá vím. jdu to doplnit
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERONIKA22: není tam minizoo ve Zbraslavi....je to u silnice na dolní břežany kousíček od mostu přes vltavu a v bezprotřední blízkosti vlakového nádraží Zbraslav
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Chtěla bych moc a moc poprosit všechny co byli kdekoliv na výletě za zvířátkama aby se podívali do této mapy a pokud tam to místo nebude aby mě o tom informovali! MOC PROSÍM!

    https://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=205232651705189934853.0004d7a219043abd7de74

    mapa navazuje na knihu 134 výletů za zvířátky

    TETA_JELENA: už jsem to tam též zanesla ( v knize nebylo )
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    KATIA: no právě proto jsem nosila, v šátku dítě vidí o dost líp jak naležačku v kočárku....ale jasně, každé dítě je jiné.....my první nosili hodně a furt, kočár byl vlastně jen na nákupy, druhá holka se z něj v půl roce vehementně soukala ven a nešlo s tím nic dělat ač mi to bylo hrozně líto :-(
    KATIA
    KATIA --- ---
    MEDVED007: našemu dítěti se třeba nošení nějak zvlášť nezamlouvá, navíc potřebuje už teď vidět - jezdíme se sklopenou stříškou na korbě...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    RENFRI: my byli s tříměsíční dcerou v Beskydech....krásná pohodová dovolená, dítě v šátku buď jedlo nebo spalo, lezli jsme si po kopcích a bylo to jak za bezdětna :-) za rok už to bylo horší :-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUANTI: já mám moc ráda český ráj, z Prahy autem kousek a přitom je tam plno věcí, které se dají podnikat....půlroční bych nosila v šátku, na kočárek bych se vyprdla
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    A deti se daji prenaset opravdu ruzne :-D
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    QUANTI: To mi prijde, ze uplne kamkoli, v pulroce to je jeste diteti jedno, takze podle vas :-) Ja osobne na dovolene preferovala spis satek nebo nositko, i kdyz taky jsem kocar vytlacila do vsech moznych i nemoznych kopcu. Kdyz Majde bylo 4,5 mesice, tak jsme treba stravili bajecny tyden v Jesenikach :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    QUANTI: přijeď k nám do poděbrad :-) všude rovinka, na kočárek ideální, hospůdek podél hlavní stezky podél Labe habaděj ;-)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    QUANTI: nase detsko v 10 mesicich stale nesnasi cestovani v aute, zvladneme max 45min v aute pak je to terror takze nas okruh je do 100km za jeden den
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    bezva klub, zrovna přemýšlím, kam na letní dovolenou v Čechách s prckem, kterýmu bude půl roku :) ideálně tak do dvou hodin jízdy od Prahy, napadá vás něco hezkýho na výlety s kočárkem atd.?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    PEPAZZ: jasny, budu se snazit:), ale jsem dost vytizena.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam