• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    THERY: RENFRI: vy jste prostě BÁJEČNÉ.... MOOOOC DÍKY... :-) Hned ukážu chlapovi... a probereme...

    Kdyby byli další podnětné nápady, tak to do mě perte ve velkém... a předem DÍKY MOC A MOC A MOC...
    THERY
    THERY --- ---
    NIENNA: Mohu doporučit Chata Kačerov . Byli jsme tam loni a 1,5letým synem a byli jsme více než spokojeni. Pro děti mají snad všechno potřebné vybavení, na pokoji byla lednička, na požádání varná konvice a dětská postýlka (myslím, že i vaničku jsem viděla), mikrovlnka na chodbě. V jídelně dětské židličky a malý hrací koutek. Vaří tam taky moc dobře. Majitelé velmi příjemní, komunikativní. Akorát koukám, že už mají volné jen dva termíny...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NIENNA: Šumavu najdu zítra, úžasný pension pro děti...
    GREVE
    GREVE --- ---
    Nemáte někdo tip na ubytování v okolí Sedlčan nebo Sedlce-Prčic?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Nějaké dobré rady na dovolenou po České republice s ročním dítkem? Ideálně Beskydy nebo Šumava? Ráda bych, aby byla možná polopenze a aby to bylo cenově dostupné... :-) Budu ráda za osobní zkušenost s ubytováním....
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    my teda taky s malýma dětma jezdili do hotelů, kde se o nás starali, protože jsem byla na mateřské uvařená až až a nechtěla jsem se s tím prudit ještě o dovolené....byli jsme v all inclusive v turecku a jednou mňavkou a s druhou jsme byli v hotelu v chorvatsku na loparu..čili písečná pláž....jednou letadlo, podruhé auto a neřekla bych, že to je nějaký super rozdíl...jasně, autem se jede o něco dýl, ale v noci, kdy dítě spí, letadlem se člověk taky vláčí hodiny, protože jede na letiště, čeká, letí, zase čeká, přesun na hotel...suma sumárum to taky hodí hodin až hrůza a je to o dost větší vopruz než být v klidu ve vlastním autě a uzpůsobit si to sobě
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HANELA: jenže na last si zase nevybereš ubytování přesně na míru. No, ale já taky budu v létě v apartmánu vařit, takže asi tak :-D
    HANELA
    HANELA --- ---
    TREZKA: s takhle malým dítětem bych někam spíš letěla než jela busem/autem. A vybírala bych na last, abych vyloučila, že onemocní. A našla bych si s plnou penzí,abych nemusela nic doma balit nebo tam hledat.
    Ale to je moje přání, podložené ježděním do apartmánů k moři autem s malými dětmi, kdy jsme já vařila. takže asi tak :)))
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TREZKA: konkrétní tip je asi fajn, ale na to je skupina zdejších respondentů asi malá, navíc to už může být vyprodané.
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ANNAWA: sbírám tipy kde kdo byl.....hotel je asi blbost to máš pravdu...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    TREZKA: Kamarádi si nemůžou vynachválit kemp Helios ve Francii, loni tam byli 2x (dětem bylo 6 měsíců a 2 roky), bydleli v mobile housu, moře 200 m, pozvolné, mezi kempem a mořem zároveň plot s dvířkama na čip, takže se nemohlo stát, že by jim dítě zdrhlo a šlo samo k vodě. V blízkosti byly denně trhy, kam si chodili kupovat potraviny. Vrátili se nadšení a na podzim tam jeli ještě jednou :-) http://www.camping-helios.com/content/fr/accueil/1/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TREZKA: to ale přece ze všeho nejvíc záleží na tom, jaký typ dovolené máte rádi. Já bych s roční dítětem někam letěla klidně, ale radši bych než hotel volila ubytování v apartmánech, kde je větší soukromí a nevadí, když dítě v šest ráno brečí nebo se s ním snáze vyleze hned ven než z hotelu, můžeš u toho mít i zahradu a podobně.
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    přemýšlíme kam..máte někdo tip na zahraniční dovču s ročním děckem..letecky..moře..hotel ..apartmán..bungalov jebo jak se to píše :))
    už něco hledam ale zkouším tipy..kde kdo byl..díky
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    náhodou jsem našla
    Herna pro děti - ŠNEK apartmány Benecko
    http://www.snekin.cz/herna-pro-deti.html
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    doporucuji, byli jsme tam jeste bez zuzi.....ale pro deti parada. a doporucuji chaticky, jsou levnejsi, ale luxusni.
    Selský dvůr Perštejn: Novinky
    http://www.selsky-dvur.com/web/en_index.php
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    EVIANAIVE: neni vubec zac.
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    TETA_JELENA: moc diky :)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    EVIANAIVE: mame v cervenci zamluveny tento pension. maji svoji vlastni farmu, tak se moc tesime.
    Penzion Třeboň Dvorce s restaurací - ubytování v Třeboni na farmě
    http://www.dvorce.cz/

    jinak jsem mela jeste v merku tehle - moc se mi libil, ale bohuzel jen tydenni pobyty.
    Ubytování Třeboňsko - ubytování v penzionu U Draka v Třeboni
    http://www.penzionudrakatrebon.cz/
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    niečo v třeboni či okolí, cyklistika atd? decko do 2 let, takže nejaké ihrisko (našla som niečo, kde preferuju deti od 6 rokov napriklad a tak...) nejaký penzion, nie 5 hviezdový hotel? za akykoľvek typ budem vďačná :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam