• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: jak které, nebo přesněji řečeno, u nízkonákladovky za kočár pro dítě starší dvou let zaplatíš taky tisícovku i víc za let. Ale jinak souhlas, brali jsme kočár letos pro tříletého do Berlína i na Rujanu a nemůžu si to vynachválit.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ts....my brali kočár i pro čtyřletou do Paříže....a jak se hodil ! letecké společnosti nedělají problémy do pěti let věku....
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    HUJERKA: syn mal rok a pol, boli sme na lesbose, a brali sme normálny velký kočár - sporťák
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HUJERKA: my brali teď na dovolenou kočár i pro tříleté dítě, autem tedy, ale byla jsem ráda, že ho máme.
    PETATA
    PETATA --- ---
    HUJERKA: samozrejme, ze meli, bez nej by to opravdu neslo
    hodne jsme chodili a jezdili na vylety a hlavne v nem spala, zaparkovana na balkone na chuvicce, u bazenu nebo na plazi
    KATIA
    KATIA --- ---
    HUJERKA: s takhle malým dítětem by mě teda nenapadlo jet bez kočárku - golfky, ale polohovací do lehu, ať v tom může spát dle potřeby
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    HUJERKA: a proč by neměli kočár ? do letadla není problém kočárek vzít a pro tak malé dítě bych to brala zcela samozřejmě....
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    PETATA: děkuji, ale kvůli babičce hledáme Řecko - už jsme asi našli. ale chtěla jsem se zeptat, jak jste to dělali s přesuny - kočár jste asi neměli, ne? dcerce bude rok a čtvrt a větší vzdálenosti neuchodí
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TORUVIEL:
    MONIA: některé mezinárodní rychlíky mají ale vagóny, kde je na začátku prostor právě na kole nebo kočárky, jinak kupé pro děti bývá často ve vagónu, kde je půlka pro zavazadla - není třeba kočár podávat předem, prostě jim ho podáš a oni ti s ním pak zase pomohou ven, jen to chce i ten šátek, tedy.
    Místenku rozhodně!
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MONIA: Najdi si na stránkách čd řazení vlaků, v mezinárodním rychlíku bude určitě vagon pro tyhle účely (pro přepravu kol etc., jinam se ten kočárek asi moc nevejde...tam odložíš kočárek a půjdeš si sednout do kupé, takže bych asi vzala i ten šátek), plus tam v tomtéž vagonu bývá rovnou i kupé vyhrazené pro děti do 10ti let. Asi je ale lepší s takto malým dítětem mít místenku, i když on by asi někdo místo uvolnil, zvlášť v tom oddílu pro děti.
    MONIA
    MONIA --- ---
    Dotaz na cestování vlakem s kočárem, se starším jsem jezdila s golfkama to umím, ale ted pojedu s mladším a potřebuji sebou hluboký kočár. Mužů si ho vzít sebou do vlaku, připadne kde se tam zaparkuje? Nebo je lepší dát kočár jako spolu zavazadlo do prostoru pro balíky (pokud se to jeste dela, kdysi jsem tak vezla kolo)a Dítě v šátku? Cesta trvá cca 1,5 takže by to šlo. Budete mezinárodní rychlík.
    HANELA
    HANELA --- ---
    PETATA: dík
    PETATA
    PETATA --- ---
    HANELA: http://www.alexandria.cz/hotel/9109-aguamarina-alexandria-club#zajezd
    mimochodem, pro děti (a dospělé), tam jsou animátoři, kteří tam připravují různý program od 10 od rána do večera
    HANELA
    HANELA --- ---
    PETATA: a odkaz? :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    HUJERKA: kdyby si netoužila přímo po Řecku, teď jsme byli na úžasné dovolené na Menorce a prostředí bylo velmi baby friendly (máme prcka rok a půl)
    mj. 2 dětská brouzdaliště a nádherně čisté moře s pozvolným vstupem (ale přesto jsme cca po 15m plavali) a písčitá pláž
    malá byla v sedmém nebi, běhala na kraj moře a ven, hrála si v písku, nosila kyblíky s vodou a rodiče leželi na kraji moře a odpočívali (ideálně s vychlazeným drinkem v ruce)
    mimochodem mě překvapilo tamní podnebí, nebylo tam takové ukrutné vedro, někdy i polojasno
    nejkrásnější dovolená!
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    byla bych vděčná za doporučení na místo dovolené v Řecku (ostrov) vhodné pro děti - hotelové vnitřní vybavení pro děti, brouzdaliště u bazénu, blízká písčitá pláž....
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    nekdo by mohl otestovat tuto sluzbu

    iTRAS – Itinerář pro vaši dovolenou či víkend na míru
    http://itras.cz/itinerar/
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    Máte nějaký tip na ubytování nebo návštěvu ve východních čechách? chceme navštívit Safari,pak obří akvárium..chceme tam stravit tak 2-3dny.díky
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    PETATA: Pusti :-) Byla jsem celkem překvapená, když mi pustili i termosku, kde jsem měla vodu na mlíko. Ochutnávat jsem nemusela nikdy nic...
    PETATA
    PETATA --- ---
    tak let super, pusti dovnitr cokoliv
    rvalo tam jedno dite a ne nase :)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ANNAWA: Jasný, takhle pěkně vysvětlený to dává smysl i mně, co jsem obyčejně měla fyziku za 4 ;).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam