• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    IBERIA: Já si ale naopak myslím, že je lepší si koupit letenku přes nízkonákladovku. Jen s tím, že nepojedeš zrovna tam kam chceš. Ceny letenek jsou za babku a hotel se dá v klidu zajistit přes net.
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    PETATA: http://www.ekosport.cz/ byli jsme tam na konci srpna kvůli houbám a byli jsme tam moc spokojení, Javorník se sjezdovkami je docela blízko, ale na pěšmo ne
    PETATA
    PETATA --- ---
    nemate prosim nekdo tip, at na konkretni ubytovani ci alespon misto nekde na Sumave, aby to co nejblize splnovalo nasledujici:
    penzion (idealne s detskym koutkem) ci ubytovani v soukromi (tj pronajem cele chaty)
    baby friendly (tj ne zahuleny penzion ci rozpadajici se chalupa, pojede 3 mesicni mimino a batole)
    idealne u sjezdovky (bez nutnosti dojizdeni), abychom se mohli stridat v lyzovani a hlidani

    idealni jsou treba Paseky nad Jizerou a chaticky "pohazene" vedle sjezdovky, ale radi bychom jeli napul cesty mezi Mnichovem a Prahou
    KATIA
    KATIA --- ---
    LORAIN: kamarádka o tom mluvila, myslím, že se jim tam líbilo, ale něco říkala o vyšších cenách... detaily bohužel netuším
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ROMANICAK: ahoj, o tom nic nevím, můžeš se zeptat přímo jeho na info@my-detem.cz
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    jsou už nějaké reference na Farmu Blaník - farmablanik.cz ?

    Máme cestu kolem, tak bychom se tam zítra chtěli zastavit.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    BEBERA:
    Nechce mit i normalni webovy rozhrani? Pro ty co nemaji android?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Bratr vytvořil aplikaci pro android (zatím) s přehledem dětských hřišť, restaurací, cukráren, pohotovostí a dětských doktorů a akcí pro děti s vyhledáváním na mapě. Postupně se to naplňuje pro celou ČR, zatím mají jen Karlovarský a Ústecký kraj a Prahu...

    My-dětem | Aplikace pro rodiče
    My-dětem | Aplikace pro rodiče
    http://www.my-detem.cz/
    KATIA
    KATIA --- ---
    BEBERA: právě v popisu sedačky píšou, že se dá polohovat a měla by jít nastavit i ta opěrka hlavy. tak mě to zajímalo, jak to je v praxi, až se budeme chystat nějakou větší sedačku kupovat...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    BEBERA: Teď jsem se v návodu k naší sedačce (Kiddy Guardian Pro) dočetla, že u použití bez pultíku (15-36 kg) se sedačka polohovat nesmí :( Tak to nevím, jak budeme jezdit, jakmile syn při spaní není sklopený, padá mu při jízdě z kopce hlava na pultík. Pokud dám pultík pryč, bude padat celý :(
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: podle obrázku počítám, že Cybex má podobný mechanismus na přichycení jako Kiddy, tam se u takhle chycených isofixových sedaček moc polohovat nedá. U Kiddy sedačky (a to i s pultíkem pro roční děti) bylo to polohování snad jen o 5 cm, což je skoro nic...

    HONCKA: zvažovala jsem, že synovi už dám pryč pultík a tenhle problém mě vůbec nenapadl...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    ZEMINO: A není to spíš v tom, čím je připoutaná sedačka jako taková? Nám to takhle vysvětlovali, když jsme se rozhodovali, jestli brát s isofixem nebo bez, když ho v autě nemáme - že když budeme isofixovou sedačku poutat pásem, tak se nedá polohovat, to jde jen když je přidělaná tím isofixem a pás drží jen dítě. Nakonec jsme kvůli tomu vzali bez isofixu a ta normálně podrazit jde, i když se poutá pásem.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ZEMINO: my ale nemůžeme poutat ničím jiným...na to není sedačka dělaná, žádný jiný pás nemá....
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MEDVED007: jo tak to podražení tam máme taky,ale mám pocit,že je na té sedačce nakreslené,že by se nemělo použivat,když poutáš dítě pásem z auta..
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ZEMINO: nene, poutáme pásem z auta a to podražení tam je....by't teda jen na jednu polohu a mí'n než u sedačky, která je poutaná samostatným pásem pro menší děti
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MEDVED007: a není to podrazení možné jen když dítě poutáš pásem ze sedačky a ne pásem z auta?my to teda takhle máme

    ale je pravda,že nám taky dítě nepřepadavá dopředu a hlavu má opřenou o ty boky,ikdyž je poutaný pásem z auta,ale taky si nepamatuju kdy naposled v autě spal :)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    HONCKA: jo a jde ta vaše trochu podrazit dozadu ? ta naše jde polohovat....teda míň než ty sedačky menších velikostí, ale jde to trochu podrazit a to taky dost pomůže...
    KATIA
    KATIA --- ---
    HONCKA: a že se ptám možná na jasnou věc - to polohování sedačky + opěrky hlavy máte nastavené tak, aby byl při spánku, co nejvíc v záklonu? a přesto přepadává?
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    HONCKA: no to teraz budem riešiť, dik za upozornenie
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MEDVED007: my mame tuhle a neprijde mi, ze je ma maly

    a imho zadny usi by nepomohli, ze malej kdyz vytuhne, tak jde dopredu a pak jak auto hazi, tak pod uchem na bok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam