• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: muzu te poprosit na tip do toho Caorle? Tam bychom v zari radi vyrazili

    klidne i pokud mate nekdo jiny... pripadne Toskansko
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    my už léta jezdíme na dovolenou tak, že si pro naší rodinu pronajímáme domy/byty a nikdy s tím nebyl problém....airbnb, homeaway, housetrip....všechno osvědčené weby, kde nikdy nebyl s ničím problém....akorát mi teda přijde, že kdo hledá ubytování teď , tak už je docela pozdě.....ty nejvýhodnější v poměru cena/výkon už jsou dávno pryč :-(

    a jinak pokud jde o destinaci, tak mě osobně připadá, že ať jedeme, kam jedeme, tak je cena plus mínus fixní...ale je možné, že v levnější destinaci zvolíme dražší ubytování....
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    IBERIA: Poměr cena výkon mi vycházelo nejlíp Bulharsko. Dokonce letecky.
    KATIA
    KATIA --- ---
    IBERIA: sever itálie vychází dobře a není to tak daleko. Ale záleží, co máte za očekávání...
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Díky za tuhle diskuzi. Co je tedy asi nejvýhodnější dovolenkovou destinací poměr cena/výkon?
    Jsme čtyřčlenná rodina, zatím jsem vždycky sehnala do 40 tisíc mimo sezonu Krétu s All inclusive, včetně zapůjčení auta, ale minulý rok už to začal být problém kvůli věku dětí (obě nad dva roky). Dost penzionů nemá dvě přistýlky nebo rodinné apartmány, plus samozřejmě navýšení ceny o další letenku. Takže jsem letos myslela, že zkusíme pořešit pronájmem ubytování předem a cestou autem na místo. Budu ráda za nějaké nasměrování (Chorvatsko, Slovinsko, slyšela jsem taky do Livorna a pak nalodit s autem na Sardinii, cokoliv... tedy Balt ne:)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    VENIKA: měli jsme v Chorvatsku apartmán pro naši tehdy sedmiclennou rodinu, tři pokoje plus kuchyň s jídelnou. A stalo to do 30 tisíc za 14 dni bez dopravy, spíš 27.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: celková cena je vyšší, ale přepočet na týden je pak levnější. píšu hrozně, pardon...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: tak ted uz tomu vubec nerozumim, na dyl a levneji? :-) ale je to fuk, hlavne at si to uzijete
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: tak chyba na mé straně,my jedeme na dyl, takže to vychází takhle levněji. Na co jsme koukali původně na ten týden by vyšlo kolem těch 30k pro tři...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: 20k za tri na Korfu? My jedeme na rhodos, dite uz taky plati, ale se vsim vsudy 30k.. kde to hledas? projela jsem snad celou invii a tohle bylo jeste to levnejsi
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    VENIKA: v tom případě vyjde daleko levnějš si to zabookovat zvlášť - doporučuju Bari, lítá tam vizzair za hubičku přímáky, metro jezdí až do města, pláže po okolí super, a pronájem apartmánu vyjde většinou kolem 1000€+-/tejden, podle kvality a vytíženosti

    Na vyedávání pronájmů se mi osvědčilo tyhle:
    Deals on Vacation Homes, Beach Houses, Cabins & Condos
    https://www.vacationrentals.com/
    HomeAway: Vacation Rentals, Beach Houses, Cabins & More
    https://www.homeaway.com/
    Vacation Rentals - Beach Houses, Condos, Cabins, Apartments & Vacation Homes | Tripping.com
    https://www.tripping.com/
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    VENIKA: My byli v Chorvatsku autem teda, našli jsme fajn bydlení přes http://www.novasol.cz/ Možností tam byly mraky a dobrej filtr na vyhledávání, my měli 2 propojitelný apartmány (jedno bylo 2+1, druhý 2+kk, asi 200 metrů od moře, s terasou) před sezónou za něco málo přes 20 t/týden (v korunách a za oba dohromady).
    KATIA
    KATIA --- ---
    VENIKA: každopádně u společné dovolené bych fakt preferovala apartmány, family rooms, ať si můžete večer spolu v klidu posedět...
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    KATIA: uprimne, mne se to ani moc nelibi. Moc betonu na me. Ale to se musime sladit my tri, co jedem spolu, coz se zda, ze nebude uplne jednoduchy.
    KATIA
    KATIA --- ---
    VENIKA: tak tohle je určitě vyšší standard, než do čeho jezdíme my...
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    KATIA: tam je vtipny to, ze ty nabidky, co dostala kamaradka, jsou snad dokonce bez jidla :)) . Vcetne jedne za 103k.
    103k - http://hotel.invia.cz/kanarske-ostrovy/lanzarote/riu-olivinacoral/tour-896066/?id=79751388
    95k - http://hotel.invia.cz/kanarske-ostrovy/fuerteventura/broncemar-beach/
    No nic, moc diky za potvrzeni pocitu, ze nejsem blazen, kdyz se mi to zda moc. Zkusim se do toho nejak ponorit, dam vedet, kam jsem se dostala.
    KATIA
    KATIA --- ---
    VENIKA: já jsem to brala přes dovolena.cz, ale tuším, že operátor je exim tours. strašně záleží, co budete mít přesně za požadavky, ale pořád se mi zdá, že musí bejt možný se vejít pod těch dvacet. třeba v itálii (caorle) jsme podle mě apartmán v září platili snad 8 za osobu na 14 dní (vlastní doprava), tam to ale bylo opravdu po skončení jejich sezóny. nicméně my obvykle nechceme jídlo a nelpíme na tom abysme byli hned u pláže.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    HANELA: oci z hlavy je malo, nebo hodne? to neznam :) U vetsiny CK plati jenom jedno ze tri, ptz je mu 2,5r, zbyli mladici jsou malicci. Ale jak jsem psala, naskace to na tech pokojich - jakmile je to 1os+dite (neplatici) v pokoji, je to ranec, byt treba normalne osoba stoji 18k, kvuli tomu diteti si vezmou treba 25. Zatimco kdyz jedes treba dva dospeli a dite, to cely v jednom pokoji, tak je to pohoda, dite plati jenom snad nejakej manipulacni poplatek, jinak je vetsinou zdarma. (aspon to malicky)
    KATIA: jakoze plna cena za os. byla 7k? Co to bylo za cestovku? A kam, jestli muzu?
    KATIA
    KATIA --- ---
    VENIKA: nevím, na jakej standard jste se dívali, ale my teď platili korfu letecky 20k za tři. A to naše dítě už platí atp.
    HANELA
    HANELA --- ---
    VENIKA: loni jsem takhle letěla s tetou, na poslední chvíli, do Španělska. Vůbec to nechápu, byl to hotel, kam jezdí cestovky, tedy by nebyl snad problém jet s cestovkou, ale to nechtěla. A stálo to oči z hlavy....
    Jedinej problém, co se týče CK a hotelu, bych viděla v tom, že ty vaše děti jsou malí, není nějaké omezení na věk? Ale fakt nevím. Jinak za ty peníze bys měla luxusní all inclusive kdekoliv.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam