• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    YELENKA: ale nevím, kdy to chceš, nicméně paní to teď má hooodně plné....začly jí jezdit party matek s malými dětmi....tak jsme pokecaly na téma, jak polopenze táhne, protože dneska už nikdo nechce vařit :-)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    MEDVED007: Skvely, dekuju moc! Ten pension fakt vypada luxusne!
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    YELENKA: my se právě vrátili z penzion Příbraz, kde jsme byli s partou už potřetí
    Úvod
    http://www.penzionpribrazsky.cz/

    letos to rozšíříli, takže je tam celkem 9 apartmánů, začli tam dělat snídaně i večeře, je u toho obr zahrada s hřištěm, paní majitelka velmi pintlich, všechno musí být super, jiná cesta není a celkově já jižní čechy miluju....je to mezi jindřichovým hradcem a třeboní.....a letos se počasí teda mega vyvedlo :-)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Prosimvas dobri lide, doporucte mi, kam vzit muze z Australie a dve deti (2.5r a 10m) na par dni nekam smerem mezi Prahou a zapadnimi Cechy (muzou byt i jizni Cechy asi).. idealne pension ci hotel s apartmanem (aspon 2 loznice), kde je nejaky vyziti pro deti a spis tak na pohodu..nejsme moc narocny, jen bych ho rada vzala nekam kde si to uzijeme (z Cech toho zatim moc nevidel) dekuju!
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA:mne se ta pláž moc líbila, dlouhá dlouhá, skoro žádný lidi...nějaký malý městečko jsme dali po cestě. přišlo mi, že kde člověk zastaví, tam je něco pěkného.
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: no byly to nervy, jestli odjedem. jeste v patek mel mirne zvysenou teplotu
    my jsme bohuzel jeste dal o centra, az u toho kanalu
    diky, postupne vse omrknem
    stoji za to ta prirodni plaz? nebo nejake mestecko?
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: a farmy byly na výjezdu z města, to jsme se vždy stavovali, když jsme jeli na výlet.
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: via traghete, supermercato famila. ta rybarna byla nejak kdyz se šlo z tohoto smeru na plaz směrem víc k tomu kostelíku, jako z naší strany ještě před středem města. blíž už to asi nedám dohromady...
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: my jsme bydleli v té části jako vlevo od kostela. rybarna byla v nějakém bloku od pláže do vnitrozemí a supermarket jsme měli za apartmány, kde jsme bydleli Dei fiori. jeté zkusím mrknout do map, jestli bych to našla a mohla ti dát lepší instrukce. tak super, že jste tam :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: muzes me prosim nasmerovat, kde najdu tu rybarnu a farmy? zatim jsme potkali jen Coop a minimarket
    KATIA
    KATIA --- ---
    IBERIA: tipla bych že jo ;-)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KATIA: takze v Italii budu mile prekvapena, kdyz jsem zvykla na recky styl:)?
    KATIA
    KATIA --- ---
    IBERIA: bordel, všude odpadky, trideni odpadu neznaj, absence chodníků, WC téma samo o sobě, u pláže sotva nějaká sprcha a otlucena prevlikarna... ten ostrov je krásnej o tom žádná, byli jsme na nadhernejch místech. ale to co tam dělá lidská ruka mi hlava nebere a je mi nepříjemný do takovejch míst jezdit, natož s děckem.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KATIA: my byli take a naopak doporucuju. Oproti jinym reckym destinacim tu jsou jednoznacne nejhorsi silnice (znaceni i uroven), ale jinak nic zasadniho nepozoruji. Moznosti na vylety hodne, vsude relativne blizko, da se najit i naprosto neturisticka destinace... nam to tedy sedlo.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Nemáte prosím někdo tip na penzion /apartman/chatu s bazénem či koupáním u domu na následující víkend? Ideálně už od čtvrtka. V Česku, má to být pro dva dospělé a dítě.
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: diky, jdem hledat
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: několikrát jsme kupovali přes nacesty.cz, byli jsme spokojení
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: vidis, to me nenapadlo
    mas nejakou osvedcenou?
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: a německé ck taky zkoušíte? ale ono to letos asi bude všechno jinak, když se na některé destinace jezdí méně....
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: prave, ze uz se tam tak tesime, ze nechcem jinam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam