• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Doporucte mi, prosim, nejake sjezdovky dobre dostupne z Prahy? Pry je neco v Mnichovicich, na Moninci jsem nikdy nebyla... jeste neco? Jak to tam vypada s navstevnosti, asi sikeny naval, ze? Jedna se hlavne o lyzovani pro deti, cili nevyzadujeme zadnou prudkou nebo komplikovanou sjezdovku. Jedna lyzuje uz normalne, ale druha jeste neumi. Jednalo by se o jednodenni (asi sobotni) vyjezdy. Asi i Jested je docela dobre pristupny (byt dal, ale u dalnice), tam to znate?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MONI: v technickem ale pouze pro návštěvníky muzea, což je skoda.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MEDVED007: radsi normalni restauraci s detsky
    koutkem nez hernu plnou batolat
    KATIA
    KATIA --- ---
    MONI: aha, tak to jsem nevěděla:-( škoda...
    MONI
    MONI --- ---
    KATIA: pozor, jestli myslíš oblíbenou dětskou kavárnu v Nové budově Národního muzea, tak ta byla před vánocemi uzavřena :-( viz http://www.kavarnamuzeum.cz/ Nově budou působit v Technickém muzeu a na Jungman. nám.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: primo v muzeu je podle me taky kavarna, kde se da jit s detmi.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Zas ne tak moc - metro Hlavák-Muzeum a Muzeum-Mírák. Což je sice s přestupem, ale praxí ověřeno, že pro mimopražské děti je metro obvykle samostatnou atrakcí, jezdící schody obzvlášť, takže přestup by nemusel vadit.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MIDORI: tak to bych skoro radila tu budějárnu....z hlaváku je to metrem deset minut....to ty vinohrady budou dopravně větší vopruz
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PETATA: jj, asi vim,kterou myslis. Spis jde o to, ze segra s malym prijedou jen na odpoledne vlakem na hlavak, a to je branik uz trochu z ruky. Ten vinohradsky parlament bude nejlepsi
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: jeste me napadla malinka kavarna s hernou v Braniku, ale ty uz asi nebydliz pobliz, vid?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PETATA: ok, diky!
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: ma
    pokud chcete do Parlamentu, tak bych sla do te mistnosti, jak je hlavni vchod a bar, co nejblize k tomu koutku, kdyz za vami budou chtit jit
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PETATA: jo, to by slo, diky za tip :-) ma smysl tam delat rezervaci?
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: Namesti Miru, detska herna v restauraci Vinohradsky parlament/Bruxx
    tam se vyradi oba
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BALAENA: vypadá dobre, ale je to z ruky.

    zapomnela jsem napsat, ze idealne v centru
    MONI
    MONI --- ---
    MIDORI: nejlíp asi v nějaké herně, mně se líbil sraz s kamarádkou na Budějovický v Človíčkově http://www.clovickov.cz/index.php?page=provozovna&id=1
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ségra si chválí http://www.brum-bambule.cz
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BALAENA: 3,5 a 6
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MIDORI: věk?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Prijede za nami do prahy sestra se synovcem, u nas doma byt bohuzel nemuzeme. Nemáte nejaky tip, kde stravit odpoledne, aby se deti zabavily a my aspon trochu pokecaly?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam