• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PETATA
    PETATA --- ---
    kamaradka nabizela od pulky cervna do pulky cervence mensi domecek se zahradou v Dobrichovicich, 20 minut vlakem ze Smichova
    kdyby jste meli zajem, zjistim, jestli je to jeste aktualni..
    CROSS
    CROSS --- ---
    PROMETHEA: mě právě airbnb taky nic moc nevyplivlo, resp. co jsem našel bylo too fancy, aby mi tam běhaly dvě malý děti (skleněný stoly, schody bez zábradlí, jezírko a pod.). Asi to vyřešim po staru bydlením u příbuzných, co budou tou dobou mimo město. Nicméně kdybych ještě na něco narazil, dám vědět.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    CROSS: hledame to same na tri tydny. kdybys neco nasel, dej vedet.
    airbnb nic moc nevyplivlo...
    HANELA
    HANELA --- ---
    KATIA: nejsem odborník, píšu, jak jsem slyšela :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    HANELA: jako různé to být může, ale třeba v JV Asii mi endiaron v klidu zabral. normálně bych jela vybavená zakladem odsud, ať je to po ruce a pak místně podle situace..m
    HANELA
    HANELA --- ---
    VALENTINA: ano, je tam jiná bakterie než u nás, takže něco ala endiaron nezabírá.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    LITROP: jj, jak říká Katia hlavně něco na průjem a rehydratační roztok, teď jsem se vrátila z Egypta a postihlo mě to velmi mohutně:) průvodci říkají, že kupovat místní léky, které zabírají víc, ale mně stejně nezabral.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    a ještě jeden tip, pro děti i maminky :-) dneska jsem byli na zámku ve Žlebech....je fakt moc pěkný....a u něj je malá záchranářská stanice se zvířaty, kam dali i stádečko jelenů z uzavřené obory v Žehušicích. Ve 12 a v 15.30 tam krmí jeleny a mají i ukázky dravců. mají to moc povedeně udělané, ale hlavně ten hlavní komentátor je ....no prostě ááááách......včera jsem o tom mluvila s kamarádkou a ta mi říkala, že krmení bylo super, ptáci fajn, ale ten průvodce.....říkala jsem to manželovi a hned jak jsme ho viděli, tak bylo jasné, že je to ten samý :-))))
    NADYA
    NADYA --- ---
    LORAIN: ďakujem

    HABRENKA:ďakujem
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    NADYA: Turnov Pizzerie Maškovka http://www.maskovkaturnov.cz/
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NADYA: byli jsme pred dvema lety a bylo to slusne... http://www.bowlingturnov.cz/index.php/b-bejby
    NADYA
    NADYA --- ---
    nemate nahodou niekdo tip,kde sa da najest v ceskom raji a maju tam detsky kutik,alebo ihrisko,pre cca 2-3 rocne dieta?
    KATIA
    KATIA --- ---
    LITROP: spíš průjmy než žaludek, ne? smecta, živočišné uhlí a rehydratace - kulisek atp
    LITROP
    LITROP --- ---
    Zdravim jedu ted s detma 6 a 4 roky do tunisu mate nejake rady co vzit sebou na co nezapomenout,vim ze tam casto lidem bejva spatne od zaludku a premejslím co vzit sebou kdyby to potkalo deti.Pripadne nejake rady jak s detma v africke zemi.Dik
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: chce to jezdit od soutoku na Kolín a nebo z nymburka na ostrou či na kersko... zas ale úseky jsou jen lesní cesta...lidí každopádně obvykle výrazně méně...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: přesně ty Poděbrady me právě napadly ;-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ANNAWA: jo a v německu na mnoha úsecích vede po obou březích labe, takže se lidi jednak víc rozprostřou a jednak se dá případně jet na jednom břehu tam a na druhém zpátky
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ANNAWA: no třeba přímo v Drážďanech to vede centrem vlastně po náplavce, tak tam je lidí samozřejmě víc, ale když je člověk od velkých měst dál, tak celkem v pohodě....
    my jeli jako parta, tak děti chtěly spolu krafat, tak jsme na ně museli občas houknout, aby se smrsli a neroztahovali se po celé šířce, ale kromě toho centra žádné drámo.....určitě ne jako kolem poděbrad :-)))
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: to zni super! Kolik tam tak jezdí lidi?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    já zase doporučuju Labskou cyklostezku a to zejména její severnější části...momentálně to máme projeté z Mělníka až do Míšně a německé části cyklostezky se s tou českou nedají srovnat....čím blíž k prameni, tím je to horší....ač i tak na české podmínky super. je to furt po rovině, v drtivé většině mimo silnice, v Čechách teda občas silnice, ale málo a hlavně všude vede kolem vlak, takže se v pohodě dá jet a když už děti prudí, tak se sedne na vlak a jede se zpátky do místa výjezdu. kromě toho furt nějaká atrakce ala hřiště, zmrzlina, přívoz, pasoucí se zvěř.

    my se teď třeba ubytovali v Drážďanech (hodina čtyřicet z prahy) a jeli jeden den po proudu a druhý proti proudu....paráda....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam