• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    GERTRUDA
    GERTRUDA --- ---
    PETATA: Předloni jsme si užili super koupání v kempu ve Sloupu v Čechách.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: ATC Ždáň, ale podobně jako Katia, koupat se tam dá, ale kemp nic moc
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: v Poděbradech na Jezeře se už určitě dá koupat, ale nevím jestli je to zrovna peknej kemp...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    PETATA: V penzionu Klose jsme byli, jsou to dva roky. Bydleli jsme v novější budově. Sice jsme tenkrát byli ještě bezdětní, ale z ubytování a služeb jsme byli nadšení. :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    No a abych nevyšla ze cviku :)
    Hledáme kemp, kde by se už teď dalo koupat. Napadá vás něco?
    PETATA
    PETATA --- ---
    Ať se tu pořád jen neptám, tak bych ráda po krásném víkendu doporučila Kubovu Huť, jako skvělé
    na bydlení a výchozí bod na výlety. Byli jsme tedy ubytvání ve starší části (s hodně malými dětmi bych šla raději do té novější). Na zahradě trampolína, ohniště, sezení... u penzionu vedle volně k dispozici pískoviště a houpačka
    Pension Klose, Kubova Huť, Boubín - Šumava
    http://www.boubin.cz/klose/

    Při výletech po okolí mě velmi velmi zaujal penzion Ida. Připadala jsem si jak v ráji. Nádherná zahrada s hřistěm, jezírkem, v ohradě oečky, králící, morčata, želvy, ptáci ve voliéře.. všude lehátka, příjemní majitelé, kousek na vlak. Nádhera
    Penzion IDA
    http://www.penzion-ida.cz/

    A kdo hledá naopak ubytování ve městě, aby si mohl užít město třeba i po gastronomické stránce a obejít pivovar, kavárničky atd, tak doporučuji tyto apartmány. Mají na dvoře hřiště pro děti a přes dvůr i dvě místnosti určené dětem. Plus dole takový sklípek na posezení
    Apartmány A.Ša - Česká republika - Šumava | CK AŠa
    http://www.ckasa.eu/detail-zajezdu/apartmany-a-sa/61432a#tab-informace
    KATIA
    KATIA --- ---
    TRAMIN: to nebývá problém ani v cestovce, v těch turistických destinacích toho taky je....my takhle byli v caorle a v podstatě většina nabídky byly apartmány, meli jsme i pračku, což bylo super. lze hledat tak i tak.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    INUSHKA: bydleni bych resila pres airbnb,protoze muzes sehnat cely apartman nebo byt. ja to na nedavne dovolene hodne ocenila, ze mame normalni zazemi.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    INUSHKA: my byli s dětmi v podobném věku na Rabu, což je hodně nahoře , tudíž blízko. bydleli jsme přímo v hotelu u písečné pláže, nicméně ubytování v soukromí je v okolí xy
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    INUSHKA: Možná jsem mimo téma, ale dceři na ekzém pomohla překvapivě víc Šumava než moře...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Jsem na přelomu druhého a třetího trimestru a uvažujeme, že bychom ještě před porodem (co jejdřív, samozřejmě) zkusili nějaké "last minute" moře. Raději asi autem, v letadle jsem nikdy nebyla a netroufám si to napoprvé testovat v takhle pokročilém těhotenství. Ne příliš daleko, abysme tu cestu zvládli. Máte někdo nějaký tip na příjemné místo a dostupné ubytování v soukromí nebo baby friendly penzionu? Velké hotelové resorty nechci.
    Děti 4,5 a a 21 měsíců. Jde nám hlavně o to moře, protože věříme, že by mohlo holkám pomoct na ekzém.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: dá se i jet na pevninu, ten trajekt jede chviličku, ale je to celkem vopruz se k němu dostat, čekat na něj, nalodit se, vylodit....je to strašný courák....nebo jede i trajekt na Krk, který je pěkný, ale ten jede docela dlouho
    nám to tehdy nevadilo, mladší měla rok a v zásadě nic moc jí nezajímalo a v autě v podstatě furt ječela, čili my v tu chvíli ani o nějaké velké cestování nestáli
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: taky jsem měla ten pocit. Je tam malé centrum, různé plazicky, ale v létě prý dost natriskano. My byli koncem září a to bylo tak akorát!
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MEDVED007: toho se prave bojim, ze se budeme nudit. V Recku jsme kazdy den nekde jinde, nabizi se tam spusta moznosti. Tady mi prijde, ze je vsechno zajimave od Raabu daleko.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: byli jsme na Rabu, když byly děti malé. měli jsme auto, ale tak nějak mi nepřišlo, že by tam bylo něco zázračného. Bydleli jsme u písčité pláže Lopar, byli jsme ve městě Rab a vím, že jsme autem vyjížděli na nejvyšší bod, odkud byl krásný výhled
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Neporadili byste, prosím, někdo místo, kde by se dal legálně v okolí Brandýsa/Boleslavi rozdělat oheň a upéct buřty?
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Sháním tipy na výlety v Chorvatsku (ostrov Rab), auto bude k dispozici. Zajímají mě jak památky, tak nějaké přírodní zajímavosti, pěkné pláže, cokoliv. Budu ráda za vše, klidně i do pošty.
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: je to takové poměrně dost obyčejné, ale majitelé byli moc fajn, vevnitř malý dětský koutek a venku taky něco bylo... http://www.penzion-jana.cz/
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    PETATA: byli jsme už dvakrát http://www.ekosport.cz/
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: no jo, je to malé, jen pro tři rodiny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam