• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Tu termosku mame prave proto, ze to neji studeny, ani vlazny... musi to bejt teplejsi :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GREVE: to je fakt, ze zapominaji. a clovek se nemuze divit. jsou kuchyn a ne detsky koutek.

    obecne v civilizaci mikrovlnku najdes i volne k pouziti. v prirode bych se vzdycky hlasila. na druhou stranu, musi mit jednoznacne teply obed? kor v tom vedru tedka treba? ja mam vyhodu, mlada basti rajskou s testovinama klidne z lednice
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    LENZIE: Mame, kde maji mikrovlnky, tam to jde, staci pul minuty.
    Jinak ja mam doma termosku, ta je dobra, kdyz jsme v horach :)
    Skip Hop Zoo termoska na stravu s vidličkou | Krteček s.r.o.
    https://m.detskezbozi.com/...1j-aesI4BEiQA7ivN-NEme7kVCPUOeiqCTcke2sGgucAnA8eJtKibcVWlgcEaAibv8P8HAQ
    GREVE
    GREVE --- ---
    LENZIE: Vždycky ti to ohřejou, ale je třeba počítat s tím, že
    1. To bude moc horký (takže počítat s časem na ochlazení za doprovodu řevu hladového dítěte).
    2. V polovině případů na to prostě zapomenou, takže to pak musíš jít hledat do kuchyně nebo se připomínat.

    Obecně je lepší si vybrat nějakou klidnější restauraci, což je samozřejmě na výletě často problém.
    PETATA
    PETATA --- ---
    LENZIE: vzdycky mi vyhoveli a ohrali v mikrovlnce
    snad v jednom jedinem pripade, kdy slo spise o njake obcerstveni a nemeli mikrovlnku, mi prinesli vodni lazen a prihralo se to alespon v tom
    vubec se nestyd je pozadat, je to naprosti bezne :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    LENZIE: Někde jsou na to přímo vybaveni (napadá mě ZOO Praha, některá obchodní centra), ale nikdy jsem s tím neměla problém - ohřáli mi to... jen trefit teplotu je většinou dost náročné...

    Když jsem měla, co jsem vařila sama, tak jsem ohřívala i tak, že jsem do programově dost hustého jídla dala horkou vodu z termosky...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Jdu s dotazem - syn má 9 měsíců. Vyrážíme s ním na výlety, ale momentálně nás limituje teplý oběd, který mu standardně ohřívám/vařím doma, takže vyrážíme až odpoledne. Chtěli bychom ale na delší výlet a tudíž vyjet dopoledne a vzít jídlo s sebou. Máte zkušenosti s ohřevem dětského jídla v restauracích?
    RYNA
    RYNA --- ---
    Nebyl jste prosím někdo s kočárkem v Rychlebských horách?
    Vidím, že celé hory jsou protkané sítí cyklostezek a vypadají velmi kolofriendly, možná až moc, tak nevím, zda tam vlastně nebude obyčejný turista s dítětem smeten cyklodavem...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ANNAWA: zkus mrknout http://www.mosquito.cz
    my jsme byli teda v chatce, ale stany jdou taky, a koupání píšou v areálu (byli jsme na konci října, nevyužili jsme)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ZEMINO: ve Vrbne je dobry camp
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Chceme koncem července v Česku pod stan do kempu na cca 5 dní plus minus. Děti budeme s sebou mít tři (2, 6 a 10). Ja bych chtela Hřensko a okoli napriklad, ale je to tam na takhle dlouho? Nebo uvitam tipy na mista, ktera me nenapadla a kde to stoji za to, kemp je slusny, spise mensi, je tam koupani (vyhovi i řeka), na pesi vylety se z nej da vyrazet primo, restaurace a detske hriste potesi. Diky
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    prosim o tipy na kempy v jiznich cechach. nejsme extra narocni, ale hospoda a detsky hriste jsou potreba ;)
    HANELA
    HANELA --- ---
    DYNK: ZEMINO: taky jsme tam kdysi byli, vlastně náhodou a velká spokojenost! Moc se mi líbila ta velká okna, to mi přišlo, že spíme přímo na louce :-) a krávy okolo!
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    ZEMINO: chalupanaandelech.cz Byli jsme loni,4 platici,ale mimo sezonu.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MEDVED007: omlouvám se za mínusy, dítě mi vzalo telefo...
    DYNK
    DYNK --- ---
    ZEMINO: Jo, hledal jsem to ted stejne a bylo mi divny, ze nic nevypadlo. Jsem ty klicovy slova v tom prispevku nejak nedomyslel:)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    DYNK: super prostuduju..ja do vyhledavani napsala jesenikY tak mi to nic nenašlo :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    ZEMINO: Bydleli jsem v apartmanech Ramzova (www.ubytovani-ramzova.cz). Je to budova plna ruzne velkych bytu k pronajmu. V objektu je herna, starsi deti se tam zabavily na dost dlouhou dobu. Restaurace takova normalni ceska. Na celotydenni vecere to pro nas nebylo, ale dalo se tam najist. Vecer na pivo a neco k tomu to bylo vyborny.
    DYNK
    DYNK --- ---
    ZEMINO: neco malo tady
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MEDVED007: no lepší by byla příroda,ale beru v potaz cokoliv.. zase chatka s patrovymi postelemi to být nemusí :) přece jen je to dovolená :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam