• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PETATA
    PETATA --- ---
    Máte prosím někdo tip na ubytování ve Znojmě a blízkém okolí? Případně se nevyhýbám ani dalším lokalitám na Moravě, krom oblasti kolem Pálavy
    Ideálně alespoň se snídaní
    Nebo naopak nemusíme do města, ale do přírody a nějaký statek/ farmu
    Zatím jsme ve fázi plánování a nebráníme se ničemu :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: Tak muzeum hudby moc pekny, neni to velka vystava, ale hezka. Mozna spis vic pro holky, mala byla nadsena hlavne z kostymu, ktery je na konci k vyzkouseni. Nebylo tam moc lidi, vlastne skoro nikdo, coz bylo fajn. Dekuji za tip a doporucuji na destive dny



    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: tak to budu zvědavá na report, my jsme se tam ještě nedostali, tak jestli to mám rychle dohnat ;-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: Supr, diky za tipy, vyhralo muzeum hudby
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: muzea? narodni, technicke, zemědělské, ted jsem koukala ze neco pro děti ma muzeum hudby. planetarium. zvažovala jsem taky motyly v hamleys, i kdyz jsem prisahala, že tam už nevkrocim...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Co se da delat v Praze za deste? Napadl me morsky svet, nebo jeste neco?
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    LORAIN: aha, tak pardon
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    HUJERKA: to je ta vista
    EDERA
    EDERA --- ---
    VVENDY: Harrachov - http://www.resortsklar.cz/cz/
    Takhle mimo sezónu sice nebudou dětské animační programy, ale dětská herna je tam pořád.
    Nebo Bedřichov https://www.uko.cz/cs/ (a říct si o pokoje v budově, ve které je wellness).
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    DYNK: diky. Ten jsem dohledala i tady v historii a poslala poptavku. Tak uvidime. Dalsi tipy by se ale jeste hodily.
    DYNK
    DYNK --- ---
    VVENDY: Hotel Vista. Velky to je dost. Pro nekoho mozna az moc baby friendly.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    Poradite? Hledam nejaky wellness na listopadovy vikend. Podminkou je ubytovani a wellness v jedne budove, baby friendly, aspon trochu dobre jidlo a lokalita CR nebo Nemecko. Problem je, ze potrebujem 5 pokoju. Napada vas neco?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: RYNA: my jsme byli taky jen dole. Kluci vylezli na nějaký velký pažez, ve kterém bydlely divoké včely. A ty nás pak doprovodily až k autu. A kluky jsem tam od té doby nedostala. Jinak jo, je to dost zanedbané, ale zvířata jsou tam pěkná, je to v lese, pěkná procházka, nahoře má být nějaký altán/pavilon?. Procházka pro děti fajn.
    Ale i mně ta chuchelská přišla lepší. Včetně procházky, když člověk nechá auto v dostatečné vzdálenosti ;-)
    RYNA
    RYNA --- ---
    LORAIN: V týhle zoo jsem byla nedávno na doporučení, ale bylo mi z ní spíš smutno: ty třicet let starý mikroklece, kde se zvířata nemůžou ani hnout... ale viděli jsme tam i celou početnou kančí rodinu při obědě a to bylo naopak něco!
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: tak jeste je o neco vetsi ZOO v Chuchli
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PTACOPYSK: To vypada pekne, diky! Hlavne ty kone, z toho by byla nadsena. Vyzkousime
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    MIDORI: neni to na cely den, ale pokud pojedete nekam na zapad od Prahy, muzete se tam zastavit: http://www.statekumerlina.eu
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    LORAIN: Tam jsme byli myslim loni, ale dosli jsme jen pod kopec. Tam nahore je taky neco zajimaveho?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: lesní zoo zbraslav
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam