• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MARKYSHA: my byli v banatu jeste za bezdetna, ale dokazu si predstavit, ze deti tak 4+ uz by z toho mely krasnej zazitek. Ubytovani v tech chalupach je fakt „chaluparsky“, stary postele, nabytek, kamna....ale to snad nemluvi proti nicemu. Starousedlici naprosto sympaticti a vstricni
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TORUVIEL: wow děkuju za typ. A měla jsi tam i děti?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: Hen potvrzuji, že Chotouň je na výuku lyžování skvělá. Doporučuji tamní lyžařská lyžařská lyžařskou školu.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    MYSUS: potkavam na Zadove, Churanove pana s chariotem. Trasy volitelne, teren se da vybrat dobre, snehu dost.
    MYSUS
    MYSUS --- ---
    Neměli byste tip na běžkový výlet s chariotem (Š. má 11 měsíců, kočárek má rád, tak usuzujeme, že i chariot by byl fajn). Hádám tak do 15 km, s hospodou na zahřátí a jídlo... Jizerky nebo Šumava asi, aby to nebylo moc kopcovatý...
    KATIA
    KATIA --- ---
    TOULASE: myšlín u mnichovic
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    TOULASE: aha o Chotouni už se tu ví :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    IBERIA: ahoj Šibeniční vrch, ...Šibeničák ? blízko je i Chotouň.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MIDORI: my tam minuly rok o vikendu byli a byla tam cela Praha. Jeste je u Prahy jedna mala sjezdovka, myslim nekde u Mnichovic, resilo se to tu kdysi, poradite nekdo Midori, jak se to jmenuje?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Někdo zkušenosti s ubytováním v Hojsově Stráži, prosím? Rodiče + dítě 5 let, 4-5 dní přes jarní prázdniny (vím, že je možná už pozdě) na procházky a nenáročné lyžování pro dítě.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Chotoun vypada primo skvele, snad tam o vikendu nebude cela Praha :) diky!
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MIDORI: já s holkama jezdila celkem pravidelně na chotouň, je to tam pěkně udělané a pořád to zlepšují. vloni mě překvapilo, že byl i malý vlek na golfovém hřišti na konopišti, ale my tam teda jeli na běžky a nevím, jestli to mají, když není přírodní sníh
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    MIDORI: osobně jsem tam nebyla, ale loni byl brácha s tehdy čtyřletým synovcem v Chotouni (vedle Jílového u Prahy)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nevite o nejakem detskem vleku v okoli Prahy? Existuje neco takoveho nebo je to scifi? Vim o Moninci, ale kdyby bylo jeste neco jineho, kde by se dalo potrenovat lyzovani..
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LENZIE: tak to jsem ráda, že to pomohlo ! paní majitelka je moc fajn a okolí je krásné....tak snad se Vám bude líbit !
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MEDVED007: Dovolím si poděkovat za tip. Hledala jsem ubytování, kde by brali Flexi Passy (muž je dostává v práci) a tady je berou, takže už máme zamluvený týden na konci června :)
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    IBERIA: Primo Rim nevim, ale mam projety cely vychodni pobrezi od severu k jihu a nikde jinde jsem nevidela takovou cetnost pomerne peknych detskych hrist, jako v Italii. Takze na nejakej jejich momentalni hraci relax mista urcite najdete.
    PETATA
    PETATA --- ---
    JANOCKA: to je tak nadherne, ze uz to mame zamluvene cele na vikend!
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    IBERIA: byli před x lety s velkými dětmi, kterým tehdy bylo kolem 10, a chystáme se teď zase. A hodláme s nimi dát i muzeum moderního umění odměnou za něco jiného :-)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ANNAWA: Díky, četla jsem. Vy jste v Římě byli?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam