• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    PETATA
    PETATA --- ---
    EDERA: je to prý menší, ale fotky z toho maju super
    EDERA
    EDERA --- ---
    PETATA: A jak je to museum smyslů velké? Stojí to za to vstupné?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Nafilm2 jsme na místní doporučení viděli a bylo to super! Pro menší i pro větší.
    Petřínskou rozhlednu jsme dali s dětmi na podzim a asi podle našeho líčení měly velká očekávání, a pak byly zklamané :-(
    Na Mumie se taky chystáme.
    Ale pro takhle větší děti by mohlo být fajn i království železnic a je to celkem v centru. Nevím, kolik budou mít času, ale představa, že se kvůli hodině táhnu někam do Letňan si zaskákat, mě úplně neuchvacuje...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MEDVED007: Jj, mas pravdu. Nakonec koupime slunecnik
    KATIA
    KATIA --- ---
    MEDVED007: už jsem doporučovala, chystáme se
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ohledně výstav mě tady asi všichni strhají , jak je to morbidní, ale já uvažuju o Mumiích na Výstavišti
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Do konce března je ještě v provozu výstava Nafilm2, byla jsem tam minulý týden se školníma dětma (4. a 7. třída) a téměř všichni byli nadšení (měli jsme teda objednanou i animační dílnu).
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MIDORI: já osobně nikdy nepochopila, na co je plážový stan. jednou jsme ho měli k moři půjčený a bylo to peklo. pořád to ulítávalo, uvnitř vedro a bylo třeba to otáčet podle slunce, takže kolikrát aby byl vchod směrem od moře, což je pakárna, ve finále to bylo akorát na věci, které jsme naházeli dovnitř, aby ta nádhera neuletěla....za mě zlaté slunečníky :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: já zas musím říct, že to začínám doceňovat, když vidím jak v techmanii a spol děti lítají, od exponátu k exponatu, něco to dělá, ale vlastně moc neví co, nevidí propojení... kombinace má něco do sebe
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: ja jsem asi zmlsana ;-) Je mi jasne, ze to je víc do hloubky, ale ta forma, ta forma... Fakt si myslím, ze uz by se to dalo delat jinak.
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: já mám dojem, že všechny popisky jsou v aj
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: nevím, kdy si tam byla naposled, ale některé ty expozice třeba k chemii nebo fototechnice jsou spíš cílené na starší a jsou zajímavé. jako jasně, je to pořád víc muzeum než vědecké centrum typu techmania, které je založené vyloženě na interakci, ale zase je to ucelenejsi a má to něco do sebe.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: vidis, o te nově výstavě nevim, ale bylo by to i pro zmíněné cizince?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: vidis, o te nově výstavě nevim, ale bylo by to i pro zmíněné cizince?
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: národní má celkem funkční novou budovu. momentálně je tam pěkná výstava život a světlo, která podle mě je i pro starší děti. a myslím, že běží i fenomén masaryk, ale to může být chápáno jako moc výukové.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: národní uz je x let zavřené, až na archu noemovu a to uz pro tuhle věkovou kategorii není.

    PROMETHEA: technické je nuda roku... zvláště pokud uz někdy viděli nejake zahraniční, mnohem lepší to zemědělské, ale zase spis tak do deseti let. Labyrint je na chvilku.

    To už mi přijdou lepsi ty zmíněné jump parky a podobně, či muzeum smyslu taky asi celkem by slo, ale není to nic velkého. Nebo muzeum karla zemana, ale to není pro sportovce.

    V Praze bohuzel muzea pro děti nic moc.
    PETATA
    PETATA --- ---
    PROMETHEA: kamaradka ted doporucovala toto, vyradili se tam i dospeli, takze tehle vekove kategorii by se to take urcite libilo

    http://muzeumsmyslu.cz

    jeste me napadla surf arena Letnany, tam by se take mohli vyradit

    Surf Arena
    http://www.surfarena.cz
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: my mame tento
    cestovali jsme s nim letadlem a pri odbaveni problem nebyl.. pridelali jsme ho folii ke kufru

    urcite bych se vyvarovala osobne stanu, ktery se stavi pomoci tycek a kolikuje.. delat to kazdy den, tak mi jebne, kor kdyz na plazi zafouka a ulitne ti to driv, nez ho pripevnis

    ale vetsinou v tom nelezime nijak dlouho, mame tam hlavne veci, nebo mimino v tom vlastne spalo.. ale jak moc to profukuje, to ti nepovim

    CALOBRA - Stan | sportisimo.cz
    https://www.sportisimo.cz/...HyrgUxqrCYQl4cwT3vBK1IXhqDgFJ6Fm3k9AQhn3HQf9ZnPLnF2c22LjnEaArFeEALw_wcB
    HANELA
    HANELA --- ---
    PROMETHEA: ještě aquapark je fajn
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    PROMETHEA: bud do ZOO (i v mezinarodnim meritku je ta prazska jedna z tech uplne nejlepsich), pripadne vyrazit na Matejskou pout? (ta je od soboty)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    PROMETHEA: co ty trampolínový parky?
    FREESTYLE KOLBENKA - Freestyle Arena Praha
    http://www.freestylekolbenka.cz/index.php?call=trampolinovy-park
    Je na čase si zaskákat!, JumpPark Praha
    https://praha.jumppark.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam