• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MIDORI: zatim nemame, nemela jsem kapacitu uz dnes resit, ale ted to zkoumam a vypada to, ze dame 2-3 noci na zacatku u playa de sotavento (costa calma) na jihu v nakym hotelu asi i s jidlem a vyhrivanym bazenem na zotavenou a relax, pak 2/3 noci nekde v nejake casa rural ve stredu ve vnitrozemi a 2/3 noci na severu v apartmanu u corralejo (tam je fura restauraci a zazemi), uvidim jak to vyjde. uz ted me stve, ze jsem koupila odlet po tydnu, mohli jsme to za stejny penize jeste o dva dny natahnout. trosku jsem se bala, jestli tam bude co delat.

    PROMETHEA: urcite dam :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    IKARIE: Tak drzim palce, at se vam tam libi :) ubytko mate kde?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ja jsem nakonec asi po trech tydnech vahani ty kanary dneska koupila a letime ted sobotu na tyden na fuerteventuru, za 3024czk (pouze s prirucnim) za dva dospele a dite 2+ z berlina.

    tak snad to pocasi vyjde, neumrznem, neodfouknem, pak poreferuju :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    LITTLE_SISTER: jeste je nova vystava v Tancicim dome, ale to mladsi asi neoceni
    art-salon-s
    https://www.galerietancicidum.cz
    PETATA
    PETATA --- ---
    LITTLE_SISTER: od soboty bude nová výstava i tady
    Chvalský zámek
    http://www.chvalskyzamek.cz
    PETATA
    PETATA --- ---
    LITTLE_SISTER: chystame se sem, ale je to trosku mimo...
    Broučci architekta Zdeňka Podhůrského - Muzeum Prahy
    http://www.muzeumprahy.cz/broucci-architekta-zdenka-podhurskeho/
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Ja bych taky rada Toscansko. Tip na pekne ubytovani?
    KATIA
    KATIA --- ---
    LITTLE_SISTER: já myslím, že pro 2 a 6 je to zemědělské fajn :-) mně se líbilo i v národním (nová budova) - světlo a život.
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    LITTLE_SISTER: My máme rádi tuhle vánoční výstavu: http://www.vanocni-vystava.cz/
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    KATIA: přemejšlim, jak to zúžit :) syn 2 a čtvrt, dcera čerstvě 6... měla jsem na mysli nějaký aktuální baby-friendly výstavy... nebo dlouho slyším chvály na zemědělský muzem...?
    KATIA
    KATIA --- ---
    LITTLE_SISTER: moc široké zadání :-))
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    Tip na aktivity s dětma 2 a 6 let na jednodenní výlet v Praze? Muzea, výstavy... děkuju
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    PROMETHEA: ale me osobne se tam fakt libilo (nemam teda porovnani s tim zbytkem)...plaze za me supr!
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MIDORI: ten jih je v porovnani se zbytkem ostrova (pry) nejnudnejsi :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PROMETHEA:my taky chceme hlavně pláže. Koukala jsem, že to je docela veliký ostrov, ze severu na jih přes 200 km. Pěkné pláže jsou rozmístěné úplně všude, tak spíš na které pobřeží se spíše zaměřit..
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MIDORI: zalezi, co od toho chcete: my byli pres airbnb v takovym soukromym resortu ze 70-tek :) na zewling fajn, plaz byla pesky (ale vetsinu casu, co jsme tam byli my, byla plna ras, takze jsme jezdili i na jiny plaze), restaurace s dobrou pizzou byla u plaze, jinak obchod a mestecko akorat autem-to bych ted zpetne asi volila jinak. Ale nas hlavni fokus byla plaz :( a ty rasy se meni bohuzel ze dne na den :(
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PROMETHEA: kde je ideální se ubytovat na tý Sardinii?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PROMETHEA: díky, akorát už na Sardinii koukám :) auto bysme půjčili určitě, takže snad i nějaká pěkná pláž, né moc zalidněná, by se našla..
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MIDORI: my byl na Sardinii a super! Sice je to ostrov, ktery se vyplati nejlepe objet autem/na kole, my ale byli dost na jednom miste prave kvuli diteti a hezky jsme si to uzili. Jih kolem mesta Chia. Ale trochu tam chcip pes :)
    Nebo Algarve, Sicilie jsem byla na jihu pod Sarakuzou (?), a koupat se tam dalo..mela bych i sympatickej penzion, ale teda in the middle of nowhere (byli jsme tam na svatbe, a tohle bylo nejbliz lokaci :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: hodne lidi kolem me jelo letos v lete na Sardinii a vsichni strasne spokojeni
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MIDORI: kdyz pujcite auto,tak muzete nekam stranou na "divoke" plaze. turisti se nehnou par desitek metru od hotelu. ale obcas je nutne jit kus pesky pesinkou. tak samotne mi to nevadilo, ale s ditetem asi blby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam