• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Tak jako Sklář byl super a pokud někdo bere lyžování jen jako doplňkovou aktivitu, tak dovolená tam rozhodně dávala smysl. A cesta byla tak na hoďku a půl, to je celkem zásadní rozdíl. Na lyžování jsme si kupovali bodové permice, takže cenově to bylo úplně někde jinde než celodenní permice v Alpách.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONI: to právě chci psát. Dvě hodiny do Krkonoš jsou pro nás zatím naprostý strop ohledně cestování.
    MONI
    MONI --- ---
    MEDVED007: no jo, ale ta cesta... My jsme letos dali 2x Krkonoše, 1h 40min jízdy je opravdu něco jiného než 7h do Itálie :-( Za bezdětna jsme tam moc rádi jezdili, ale teď s dětma 6 a 1 rok by to nešlo..
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MEDVED007: Fakt do 8 let zdarma? Mala se letos docela rozjezdila, tak si rikam ze pristi rok uz bysme dali Alpy. Ja jsem teda nikdy v Alpach jeste nebyla, takze nevim jak to tam funguje a jaky jsou tam podminky pro maly deti
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: je fakt, že když byly děti malé, tak jsem jezdili na zimní dovolenou do Jeseníků a bylo to fajn, ale to hlavně proto, že Jeseníky jsou obecně extrémně levné nebo tedy byly....ale když se dneska rozhlídnu v Itálii a vidím ty možnosti i pro ty prcky, tak si zpětně říkám, že jsme je měli vzít normálně tam, navíc v drtivé většině míst se v Itálii do 8 let lyžuje zdarma, takže i ta finanční bariéra je minimální
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: jako za mě, zimní dovolená na horách v ČR je vzhledem k cenám totální nesmysl, poměr cena/výkon absolutně neodpovídá
    v létě ještě možná, možná....
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: To souhlasím. My se pak přesunuli do Skláře v Harrachově, kde to bylo za stejné peníze s polopenzí, co v Uku se snídaní. Ale Sklář letos zdražil tak, že vyšly levněji Alpy.:-O
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: Spatny to tu neni, ale pomer cena/kvalita fakt neodpovida..
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    RYBKA: Díky za tip. Místa, kde se dá najíst a případně zabavit jsou k nezaplacení ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: U Ukových jsme byli na dovolené matky s dětma už před deseti lety.:-) A pak ještě v jiném složení lyžovat a jednou v létě. Vždycky dobrý, ale dost drahý.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    PETATA: Nevím, zda Tě to uspokojí, ale tady se nám celkem líbilo: http://www.starahrackarna.cz/. Výhodou je, že ta společenská místnost byla v samostatném objektu (dosah chůviček jsem nezkoušela). Je tam krásně.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    LENZIE: Hned vedle zámku je Kamenický pivovar s dobrou restaurací a v zámecké zahradě bývalo malé hřiště s pískovištěm a klouzačkou.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ADUSH_: ahoj, pred mesicem jsem tu dovcu resila a nakonec jsem vybrala emiraty. chci jenom dobrou plaz, bazeny, detska hriste, dobry pocasi a jidlo. konkretne ras al khaimah. ale osobni zkusenost zatim nemam. kveten by tam snad byl jeste ok, hlavne ne leto.
    ADUSH_
    ADUSH_ --- ---
    Ahoj. Prosím o tip na dovolenou druhy týden v květnu k moři. Podmínka je koupatelne moře (zda je to vůbec reálné). Plus by byl klub pro téměř 4lete dítě (aspoň na 2h by ji to mohlo zabavit a já si chtěla užít ‘volna’). Cca 5h let. Je to reálné? Díky :)
    Napadl mě Egypt nebo se tomu vyhnout?
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    YELI: v létě jsme byli na dovolené v www.penzionnavysocine.eu - já bez výhrad, ale tatínkům nevyhovovaly velikostí porce večeře
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    YELI: Prave jsme v penzionu Uko v Bedrichove, to by tve pozadavky splnilo. Neni to tu spatne, ale hrajou si na neco, co nejsou.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    HUJERKA: Díky, Hradec jsme minule celkem míjeli, tak letos asi zavítáme a pořádně se tam porozhlédneme.
    YELI
    YELI --- ---
    ENDEE: Děkuji, přidám se!
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    YELI: Nemam konkretni tip na ubytovani, ale pokud mas FB, da se dost tipu najit v teto skupine: https://m.facebook.com/groups/520618338428557?ref=share
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam