• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    YELI: diky

    nahodou s parizi nemate zkusenost, event. ktere letiste je vice baby friendly? ja si tohle za bezdetna fakt nevybavuju.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    VENIKA: a ktery mate? taky jsem na nej koukala
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    QUANTI: kamaradi s mladsim ditetem, co leteli s nama, uz je vyuzili nekdy v kvetnu prave. Zrovna treba v Praze, kde ten kocarek vzdycky (co jsme zazila), prijel az do nadmernych zavazadel, se to hodi i po tom vystupu z letadla, kdyz je treba dite rozespaly.

    Jinak my mladymu poridii ten pojizdnej kufrik, co se da tahnout, a jsem za nej fakt rada. On se rad necha povozit, sedi na nem treba ve frontach na kontrolu atd. A kdyz spechame, tak tim spis, on se veze, my bezime :). A vejde se tam i docela dost veci.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VENIKA: jo, to je fakt, že ty erární kočárky jsem tam viděla... no, možná před dvěma lety bych využila, teď už fakt ne, ale je to milý :)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Btw ad letiste, snad nebylo
    Letiště Praha rozšiřuje služby pro cestující s dětmi | Letiště Václava Havla Praha, Ruzyně
    https://www.prg.aero/letiste-praha-rozsiruje-sluzby-pro-cestujici-s-detmi
    YELI
    YELI --- ---
    COQUINE: Přesně tak, zalezi na letišti. V Madridu nam do dali u východu z letadla, Heraklion na pás a v Ruzyni v nadrozmernych zavazadlech...
    PETATA
    PETATA --- ---
    PROMETHEA: je uz takovy starsi, opryskany... pokud neprodelal rekonstrukci...
    Beroun je pripadne lepsi volba
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    IKARIE: aha :) diky
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    COQUINE: z me zkusenosti to tak nezalezi na letecke spolecnosti jako na policy daneho letiste. jak odbaveni pred letem (takze napr v prg vzdy kocarek az k letadlu), tak pak pri vystupu (napr ve Faru byl na pase, v Saigonu jsem ho hledala kde se dalo a nakonec nasla na prepazce nadrozmernych zavazadel - obyc lehke prastare golfky, co jsem tam pak stejne druhy den oprela o patnik)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    RYNA: Diky za zkusenost, muz ma nejakou roli baliciho cehosi a jeste to zkusi dat do ikea tasky, takze tohle snad posefovany mame.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    KELLIE: super, diky :)
    KELLIE
    KELLIE --- ---
    COQUINE: Šli jsme s kočárem až k letadlu a pak ho před odevzdáním složili přesně do týhle tašky, žádnej problém. Ale zpět jsme ho dostali až u okýnka s nadrozměrnými zavazadly, možnost zvolit si jeho vydání dřív nebyla (ČSA/Smartwings)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    RYNA: aha, ted te ctu, ze jste kocarek davali jako nadmerne zavadlo - nutne, nebo vase volba? jaka spolecnost..? diky :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    COQUINE: proste nechci jim ten kocar dat jen tak, byt ho budou nakladat jako posledni a vyndavat jako prvni na plose. snad, doufam :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    prosim vas, je mi jasne, ze se to bude lisit u leteckych spolecnosti, ale je mozne s kocarkem jit az k letadlu (to vim, ze u nekterych ano) a pak nechat nalozit - a ted mi jde o to, jestli mi dovoli si ten kocar slozit do takoveto tasky https://www.vandastore.cz/...boo/bugaboo-doplnky/bugaboo-prepravni-taska-comfort-black-red-6348.html , nalozi ho a zase pri priletu mi ho jako prvni jeste na plose vyndaji - tu tasku a ja vybalim a jdu.

    nebo tam bude nejaky zadrhel? diky :)
    RYNA
    RYNA --- ---
    VENIKA: My jsme sedačky při cestě asi před měsícem nebalili a dorazily v pořádku. Jednou už se nám ale taky stalo, že jsme přistávali za hrozného lijáku a naše kočárky (odevzdané rovněž jako dětská výbava u nadrozměrných zavazadel) evidentně někdo nechal stát na dešti, takže nám je odevzdali úplně durch, fakt super, když tam potřebuješ položit čtyřměsíční mimino. Takže možná posoudit obaly vzhledem k počasí.
    RYNA
    RYNA --- ---
    Mockrát díky všem za tipy na cestu směrem na HK, už jsem v zápalu cestovních připrav nezvládla všem odpovědět :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    VENIKA: tak to bych se nebala a dala to jako nadměrný u toho zvláštního okynka.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    ANNAWA: Se swiss, je to zdarma, to mam zjisteny.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    VENIKA: a s kym letite? Nekde se za baby equipment priplaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam