• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MIDORI: my byli na zaklade zdejsiho opakovaneho doporuceni v penzionu baloon primo pod Palavou.
    KAERI
    KAERI --- ---
    MIDORI: My byli kdysi tady,ještě bez dětí, bylo to v pohodě: https://penzion-ivka.hotel.cz/accommodation/
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    MIDORI: My jsme byli spokojeni tady http://www.booking.com/Share-xzUP2a
    HANELA
    HANELA --- ---
    MIDORI: my jsme byli asi dvakrát třikrát tady http://hajovna.com/
    ALE..už je to asi 10 let, tak se to mohlo změnit. Tenkrát to tam bylo moc příjemné.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nemate prosim nekdo tip na pension na Jizni Morave, kolem Palavy? Nemusi byt nutne baby friendly
    GEGI
    GEGI --- ---
    děkuju, to je nyxí rada, ale dobrá, to mě vůbec nenapadlo. prozkoumám!
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GEGI: my jedeme v zari vlakem do itálie, ale moře neni nas primarni cil, navíc to chce dost vymyslet a naplánovat lístky, jinak je to nehorázná pálka a taky, chvíli ta cesta zabere a my to umyslne mame s různými zastavkami. Cili jako jet vlakem v druhe pulce zari do italie k mori za me spis ne. V Polsku ta zima bude skoro jistě, byla tam kamaradka a užili si to, ale nebrali to jako dovolenou u koupaciho more. Cili mi jako lepší volba přijdou zde navrhované termály.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    GEGI: v tomhle terminu uz bude spis chladno v dojezdove vzdalenosti z CR skoro vsude. nyx rada - nechces prehodnotit more a jet nekam do termalu? (madarsko, rakousko) - treba do budepaesto se dostanete jednoduse i vlakem.
    KATIA
    KATIA --- ---
    GEGI: v zari je pomerne chladno uz i treba na severu italie. A jak se tam chcete dostat? Bus vlak...?
    GEGI
    GEGI --- ---
    Ahoj, nemám děti, ale dotaz podobného typu, hledám radu. Chtěla bych jet na 5-7 dní někam s mámou, která nelítá. Mezi 10-24/09, k moři. Nejlepší by mi připadlo Polsko, ale tam asi bude už zima. Ideální lokalita nabízí i výlety do okolí, ale nic extra náročného. Bez auta na místě. Neměli byste někdo tip? Co nejkratší cesta, ale moc variant není..
    Děkuju
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    TRISSIE: Hévíz byl vloni super ! nicméně je to fakt relaxační záležitost a jestli Zemino hledá tobogány, tak tohle to rozhodně nesplňuje. Vůbec v Maďarsku je hodně míst jen pro relaxaci (diky bohu) , takže bych hledala dost pečlivě, pokud jsou v plánu rozjívené děti na tobogánech
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MUFLONEK: kouknu, díky
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ZEMINO: Jo, něco tam bylo... jsou tam dva Eva (dál a musíš platit vstupné) a Thermalcamping - ten má vstup do areálu v ceně a neomezeně - ten jsem myslela.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MUFLONEK: kemp by nevadil,pokud má bungalovy.. na Bükfürdö jsem koukala.. na Sárvár kouknu.. díky
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ZEMINO: Hele my jezdili do Büku - už jako děti - jenže do kempu s karavanem... https://www.bukfurdo.hu/cs/ - jsou tam tobogany, dětské bazénky... Děti pod 14 nesmí teda do termálu, ale nikdy jsme problém neměli. Mí rodiče tam jezdí stále. Jinak na cestovatelských skupinách s dětmi se ještě hodně zmiňuje Sarvár...

    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    TRISSIE: procedury moc nehrozí..jedeme s dětmi ve věku 3,10 a ty chtějí tobogány. Koukala jsem i na bazény v hotelech,ale nevím jestli nás z nich nevyhodí :) děti dovedou být hlučné
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZEMINO: byli jsme s 10m dítětem v Hévízu, a užili jsme si to maximálně (měli jsme k ubytování v našem penzionu volný vstup do wellness areálu jednoho velkého hotelu, plus pro mě lázeňské procedury, fakt jedna z našich nejlepších dovolených :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MARKYSHA: uhrineves :) praha, ale konec sveta
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    Máte nějaké tipy na lázně v Madarsku s dětmi?Znám jen Györ,tak jestli není něco lepšího?
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    TRAMIN: Tak uber ale zalezi na vytizenosti, pak se to nasobi koeficientama. Tzn je rozdil jet ve spicce a hluchym case. A ten rozdil muze byt klidne 100%. Jsem schopna jet uberem na letiste za 350, ale za 600 taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam