• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    POZITRON: ono asi by se stejně nedalo moc koupat. byli jsme v únoru v Ejlatu v Izraeli a moře mělo kolem 20 stupňů. V Maroku jsme se za tři měsíce (prosinec až únor) nevykoupali ani jednou, fakt ledárna. Kanáry jsou níž, třeba by to tam šlo.
    A nebo co Kapverdy? Ty jsou ještě níž. Pokud tam něco teď lítá normálního
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    IKARIE: * ras al kajman
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    a kdybys koukala na ty navrhovany emiraty, urcite se vyhnete s detma dubaji a podivej se na oblast raj al kajman.
    pripadne muj muz by strasne chtel do omanu, byl tam v tomto obdobi roku s kamaradama a pry skvela pratelska zeme, na jihu super koupani a teplo. chtel by se tam vratit s detma.

    ja se teda divam po sri lance (zatim jen v teoreticke rovine, aktualne maji pro ockovane dobre podminky vstupu), ale co prinese leden unor tezko rict, navic letenky oproti dobe pred pandemii dost podrazily a jsme uz 4, takze i levna sri lanka se prodrazi.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    POZITRON: v (druhy) pulce unora to bude uz fajn i na kanarech, konkretne jih tenerife. ale vyhrivany bazeny tam moc nefrci.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    POZITRON: imho max emiraty, aby to kvuli detem nebylo pres pulku sveta, ale vubec nevim, jaky jsou ted podminky vstupu.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Hm, tak po debate s muzem jsme zavrhli i ten Egypt, vubec tu lokalitu, taky leden a unor prozatim kvuli omikronu, jedine pak nejaky last minute. Kombinace zimnich mesicu a neposednych deti nic moc.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    POZITRON: s egyptem zkusenost nemam, ale over si, ze ty bazeny budou mimo sezonu vyhrivane, protoze imho je v nich jinak dost zima.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KATIA: web geocachingu rika, ze keska v Essauire zalogovana 23.1.2011. takze druha pulka ledna. no a teda na koupani nebylo, to je pravda. myslis, ze Egypt na tom bude podobne teda? treba Hurghada je precijen o neco niz.
    otazka taky je, co zpusobi omikron.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KATIA: do Maroka uz manzel nechce, tam jsme byli jednou. pravda, pod stanem a v roce 2011, ale stejne, tam uz ho nedostanu. :) ale jakej mesic, to uz nevim. u more jsme byli jeden den (kvuli kesce, ehm) akorat v Essauire a strasne foukalo. myslim ze unor to taky mohl byt, mozna konec unora.
    KATIA
    KATIA --- ---
    POZITRON: jsem zvědavá na zkušenosti. My byli v únoru v Maroku, bylo to pěkné ale zima.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Prosim, leden nebo unor s detmi (v tu dobu 4 a cerstve 2) je Egypt blbej napad nebo ne? Bude zima a brzy tma, nebo se to da? Koupani aspon v bazenu by uplne stacilo, nemusi byt v mori. Koukala jsem, ze zajezdy do Egypta jsou v tuto dobu za hubicku a my bysme chteli nekam vypadnout, nejlepe za sluncem, ale zaroven aby se neletelo moc dlouho, protoze nasi kluci bohuzel neposedej. Museli bysme i tak vychytat let nejlepe v noci.
    Jde nam v podstate o nejakej zajezd, kde se bude clovek valet tejden u bazenu, zrat zmrzlinu a hazet si micem treba. Byla jsem s cestovkou u more naposledy ve 13 letech s rodicema, ale tusim, ze presne tohle ted chci.
    Nebo v lednu a unoru neni toto vhodna lokalita a v podobne vzdalenosti je lepsi jina, pripadne zadna?
    MITHRILIEN
    MITHRILIEN --- ---
    GEISHA: Aj, na to jsem nekoukla, pardon :) Nabízejí víc možností, třeba tohle se zdá být dostupnější - https://paseca.cz/
    MITHRILIEN
    MITHRILIEN --- ---
    MIDORI: Dostali jsme jako dárek pobyt tady a bylo to moc příjemný.
    Teepee & Spa – luxusní relax v přírodě
    https://www.teepee-spa.cz/
    KATIA
    KATIA --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: je :-) a cena je super.
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    KATIA: to je moc pěkný, děkuju!
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    JANOCKA: ano, tu mám v záložkách od té doby :) akorát zatím vždycky měli plno, holt jezdíme v ty vytížené termíny, kdy jezdí všichni, a mně se málokdy podaří si na to vzpomenout včas. Ale říkám si, že jednou to vyjde.
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    MONI: to vypadá naprosto úžasně, prostě přesně to, co jsem si na tenhle výlet představovala. Moc díky za tip!
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    IKARIE: díky, prozkoumám!
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MIDORI: osobni zkusenost nemam, glamping jako fenomen mi prijde totalni bizar (mozna to je tim za bydlim na vsi u lesa:)), ale na instaci jsem videla se saunou toto:

    Chata v lese - kouzelné místo | Amazing Places
    https://www.amazingplaces.cz/cs/kouzelna-mista/chata-v-lese-342

    (tehdy jsem se na ne divala primo na airbnb)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nemáte někdo zkušenost s glampingem? Hledám něco, kde bude opravdu klid, ideálně se saunou. Může být i treehouse, dcerka už je velká. Děkuju!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam