• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VENIKA: Tam už jsme byli 😁 jinak super tipy, děkuju i všem ostatním. Něco vyberu ❤️
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    QUANTI: Nepsala jsi nekde, ze rada kresli/tvori? Ulozila jsem si kavarnu, kde se daji malovat hrnky, pak se teda ceka na vypaleni https://www.kafeahrnky.cz/
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERCA_ZABA: Ano, byli jsme tam celá rodina. Šli jsme rovnou i do knihovny. Výstava je vkusně udělaná.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MEDVED007: byla jsi? Já bych chtěla, sice nemám s kým, doma to nikoho netankuje, ale sama si to uziju asi stejně nejvíc:D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    QUANTI: kromě těch dvou světelných zmíněných je ještě výstava Lumia Exhibition v Celetné. Pak mě napadlo vzít ji do kina? Nebo jestli hraje hry, tak do nějaký arkadovy herny?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUANTI: Hezká výstava o Libuši Šafránkove je ve strahovském klášteře. Jen do nového roku.
    HANELA
    HANELA --- ---
    QUANTI: v Praze? V Betlémské kapli je vánoční výstava, u Panny Marie Sněžné betlémy.
    Co ty světelné expozice, už to tu někde někdo psal - Žluté lázně nebo Džbán.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Nevím, jestli to sem patří, ale nenapadá mě kam jinam. Zítra mají kluci pánskou jízdu a já byl chtěla vyrazit někam s desetiletou dcerou. Problém je, že už s ní začíná pomalu cloumat puberta a nejradši by strávila celý den v posteli u mobilu a televize. Nějaký nápad na kompromis, abychom byly spokojené obě? Já jsem bez fantazie. Cukrárna, running sushi nebo nějaký výlet...?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MUFLONEK: no jasně, tam to jde, ale ty ceny, proto říkám, je to občas problém něco najít.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ANNAWA: na Airbn´b to jde... ale ty ceny...
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    GREVE: ja jsem u tech vyhledavacu mela problem v tom, ze jsem potrebovala zadat rodinny pokoj = dve oddelene mistnosti. vyresil to email do cestovky, tam si me prevzal nekdo na onlinu a bylo to raz dva (exim a dobra zkusenost, kdyz tak me filtruj, byli jsme s nimi v recku 2x, naposledy letos v cervnu).
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    VERCA_ZABA: hledá se blbě, ale dá se, na těch mých odkazech jsme kromě prvního byli v 5
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KATIA: dyt o hygiene taky je!:) Resp hodne s presahem, ale cast expozice o sanitaci, kanalizaci a verejnem zdravi tam je. Plus tedy ten blurovany koutek rasove hygieny.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ANNAWA: Tak já asi měla štěstí, vždycky k
    jsem našla fajn ubytko...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RYBKA: pro pět a víc lodi se to blbě hledá i na bookingu.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MONI: Jj, už jsem se taky dovzdělala :-) jinak fakt doporučuju od menších dětí po teens podle mě super.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MONI: "Průhledný muž" je použitý ve znělce jednoho dokumentu o nacismu, takže jsem si to tak nějak v duchu spojila a připadalo mi logické, že je to muzeum RASOVÉ hygieny... ale teď si čtu, že ho založil německý obchodník s hygienickými potřebami, konkrétně pan Lingner, zakladatel značky Odol.
    MONI
    MONI --- ---
    KATIA: Ten název muzea jsem také kdysi při první návštěvě nechápala a co teď koukám na jejich web, tak od roku 1991 funguje jako muzeum člověka a jeho zdraví a název má ponechaný historický...
    KATIA
    KATIA --- ---
    Teď jsme byli na vikend v Drážďanech (kdo chcete tip na byt pro až 6 osob, tak pište;-) a moc se nám to líbilo, akorát jsem zklamaná, že Muzeum hygieny není o hygieně!?!? Ale jinak je skvělé, byli jsme tam asi 5 hodin včetně vynikajícího oběda.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANNAWA: díky za potvrzení mé domněnky. Kdykoliv něco hledám pro 5 lidi - ať už noc někde ve městě nebo třeba ubytování za oceánem, nikdy nic kloudneho nenajdu. Akorát se utvrzuji, ze se nám vyplatí jezdit tím obytnakem po Evropě než shánět ubytko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam